reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny czy wam tez napina się brzuch? Mi bez wzgledu czy siedze czy leżę czy stoje, w dzień a nawet wczoraj obudzilo mnie w nocy brzuch (okolice od spojenia do pępka) napina sie. Nie jest to bolesne ale jednak zwraca sie na to uwagę.
Też tak mam. Mój lekarz kazał brać dobry magnez i odpoczywać :) Nareszcie jestem na zwolnieniu więc z tym drugim nie będzie problemu ;)
 
reklama
Jestem dziewczyny zapomniałam wam napisać że mam 5 kg na + masakra .... robiłam dziś gołąbki ale pycha mi wyszły mówię wam
 
reklama
Jestem dziewczyny zapomniałam wam napisać że mam 5 kg na + masakra .... robiłam dziś gołąbki ale pycha mi wyszły mówię wam
Nic się wagą nie przejmuj, najważniejsze, ze gołąbki smakują, haha [emoji39] małe przyjemności w zyciu są bardzo ważne :)

PS. Nad wagą będziemy pracować po porodzie! [emoji123][emoji123][emoji123]
 
Do góry