reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja jakbym oglądała to bym się nigdy nie zdecydowała. Od dziecka opowiadalam że nie chce dzieci bo poród boli. Ja mam bardzo niski próg bolu. Umieram przy każdym okresie. Ale jakoś staram się nie myśleć o tym. Chociaż właśnie spojrzałam do styczniowek gdzie dziewczyna opisała poród i dla mnie to czarna magia, jakieś przebijanie pęcherza:/

Właśnie to jest dla mnie szokujące jak bardzo organizm kobiety potrafi być "przeczołgany", po czym się regeneruje...
(Też umieram przy okresie, choć gorzej było parę lat temu - nie było miesiąca bez ketonalu.)

No nic, damy radę!! Dla dla Pchełki wszycho! ;) ;) ;)
 
reklama
Właśnie to jest dla mnie szokujące jak bardzo organizm kobiety potrafi być "przeczołgany", po czym się regeneruje...
(Też umieram przy okresie, choć gorzej było parę lat temu - nie było miesiąca bez ketonalu.)

No nic, damy radę!! Dla dla Pchełki wszycho! ;) ;) ;)
O jakbym o sobie czytała. Ale ketonal załatwił mi żołądek.
 
Właśnie to jest dla mnie szokujące jak bardzo organizm kobiety potrafi być "przeczołgany", po czym się regeneruje...
(Też umieram przy okresie, choć gorzej było parę lat temu - nie było miesiąca bez ketonalu.)

No nic, damy radę!! Dla dla Pchełki wszycho! ;) ;) ;)
Mam dla Was cos na oslode: u wiekszosc kobiet po porodzie koncza sie bole okresowe albo sa znacznie slabsze. Ciaza nie tylko obciaza organizm ale i niektore aspekty naprawia :tak:
 
O jakbym o sobie czytała. Ale ketonal załatwił mi żołądek.
To był jedyny lek, który mi pomagał... inaczej potrafiłam nawet zemdleć z bólu, brrr. Od paru lat okres był bolesny, ale już nie aż tak jak kiedyś. Co najlepsze - od jakiegoś czasu miewałam coraz bardziej bolesne owulacje. Oczywiście dopisywałam sobie historię, że mój organizm błaga o zapłodnienie :D
 
U mnie łożysko na przedniej ścianie wiec ruchu pewnie poczuje pozno.
U mnie tak samo i tez nic nie czuje :) dzisiaj zaczynam 19 tydzień ;)

Jak ktoś nie ma o tym pojęcia to co innego może powiedzieć? Najlepiej powiedzieć że taka moda i wymysł "bo kiedyś kobiety nie badały mthfrów i dzieci rodziły" także rozmowa ch*ja z butem za przeproszeniem [emoji854]

Ostatnie zdanie - mistrzostwo !
 
Wlaśnie mój tak teraz fika, że ja się boję iż jak będzie dalej w las to nie wytrzymam z bólu przy kopniakach.
A mówiłaś dzisiaj rano, że się martwisz jak nie daje znac. To masz Ci malemstwo pokaże nie narzekaj. U mnie za to dziś slabiutko. Czekam znowu. [emoji846]
 
reklama
Do góry