reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Super, chyba jednak dziewczynki rządzą na wątku, chociaż pewności nie mam ;)
Moja pchła też płci żeńskiej, ale to już pewniak;)
Mam sporo znajomych obecnie w ciąży i tu przeważają chłopcy zdecydowanie. U mnie co do pewności to raczej dziewczynka ale zobaczymy czy się to potwierdzi na następnym usg;);)
 
Mam sporo znajomych obecnie w ciąży i tu przeważają chłopcy zdecydowanie. U mnie co do pewności to raczej dziewczynka ale zobaczymy czy się to potwierdzi na następnym usg;);)

Właściwie wśród moich znajomych też chłopaki, ale tu na forum jakoś wyjątkowo dużo babeczek ;)
U mnie pewniak bo badanie Sanco nie znalazło w płodzie chromosomu Y, co oznacza jedno ;)
 
Dla mnie płeć była bez znaczenia. Nawet o nią nie dopytywalam na żadnej wizycie. Na prenatalnych widziałam po prostu na usg a pani doktor zwyczajnie powiedziala ze wg niej dziewczynka. Moj prowadzacy lekarz wczoraj tez tak zwyczajnie powiedzial ze "malutka ma sie dobrze". Najwazniejsze na kazdej wizycie dla mnie jest to ze serduszko bije

@Pianistka1991. Jak sie na sprawa z Twoim telefonem? Cos sie juz wyjasnilo?
 
reklama
Dla mnie płeć była bez znaczenia. Nawet o nią nie dopytywalam na żadnej wizycie. Na prenatalnych widziałam po prostu na usg a pani doktor zwyczajnie powiedziala ze wg niej dziewczynka. Moj prowadzacy lekarz wczoraj tez tak zwyczajnie powiedzial ze "malutka ma sie dobrze". Najwazniejsze na kazdej wizycie dla mnie jest to ze serduszko bije

@Pianistka1991. Jak sie na sprawa z Twoim telefonem? Cos sie juz wyjasnilo?

Sprawa w toku... staram się być spokojna, bo pierwszy właściciel wysłał potwierdzenie zapłaty rachunku, dzisiaj czekałam na zaksięgowanie, a jutro rano zadzwonię do działu, który (MAM NADZIEJĘ!) w końcu odblokuje to moje okienko w końcu...
 
Do góry