reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja nawet nie miałam pojęcia o takim forum. Jakoś przypadkiem znalazłam o zaczęłam szukać czerwcowek jak już wiedziałam o ciąży i sobie czytałam trochę. Aż w końcu przymuszona przez Was się ujawniłam.
No to ja inaczej bo ja tu juz troche jestem, na innych forach znacznie dłużej [emoji6]
@Kaamilaaa ja tez mam takie schizy. Boje się powiedzieć „jestem w ciąży” bo się boje, ze coś złego się stanie... Bo jestem już po 2 stratach :( za rogiem połowa ciąży wiec powinnam już odetchnąć,ale trudno mi...
Ja jestem po jednej stracie i dziewczyny ktore juz sa tu dlugo moga wam powiedziec jak swirowalam bedac w 7/9tc... na poczatku 8tc straciłam maleństwo więc obecna ciaza na tym etapie byla dla mnie czaswm panicznego strachu...
Wiem ze trudno jest czasami pozbyc sie zlych mysli ale trzeba sie starac dla maleństwa..
Hmmm, tylko ona mi się wydaje już czytała o tym bo już jakiś czas temu ten temat się pojawił, ale na szczęście będzie mogła dołączyć:))))
Na pewno niedlugo sie odezwie [emoji57] ale jak juz wróci to na bank nie nadrobi [emoji85]
No dobra czas czasem, ale uwazasz ze bez cwiczen i chociaz minimalnej diety wszystko moze wrocic do normy? Bo z moich obserwacji wynika ze tylko u kolezanek, ktore naprawde wziely sie za siebie po urodzeniu dziecka, wszystko wrocilo do normy - mam na mysli nie tylko rozmiar, ale tez jedrnosc skory np.
Na pewno sie da [emoji6] u mnie wszystko wrocilo do normy w miesiac dwa po porodzie-waga i ogolny wyglad, jedrnosc. A nic specjalnego nie robilam by do tego wrócić.
Teraz wiem ze nie bedxie juz tak latwo i od sierpnia mam zamiar zaczac chodzic na silke i trzymac diete [emoji6] daje sobie rok by wrocic do formy sprzed pierwszej ciąży [emoji6]
 
reklama
No dobra czas czasem, ale uwazasz ze bez cwiczen i chociaz minimalnej diety wszystko moze wrocic do normy? Bo z moich obserwacji wynika ze tylko u kolezanek, ktore naprawde wziely sie za siebie po urodzeniu dziecka, wszystko wrocilo do normy - mam na mysli nie tylko rozmiar, ale tez jedrnosc skory np.
Wszystkie dziewczyny, ktore znam i ktore doszly do formy przedciazowej lub nawet lepszej doszly do niej absolutnie bez zadnej diety i cwiczen. Po prostu maja takie organizmy. Te, ktore sie (mniej lub wiecej) staraly tez mogly cos odrobic ale efekt nie byl az taki jak przy tych, ktore same z siebie. Jedyna dieta przy UU to unikanie slodyczy i obzarstwa. O zadnym odchudzaniu nie moze byc mowy. A czy bedziesz miec energie i zapal do cwiczen po porodzie, przekonasz sie sama. To sprawa bardzo indywidualna.

@olaa90 Twoje obawy nie opuszcza Cie pewnie az do samego rozwiazania. Ja z piewrorodnym zaszlam w ciaze 3 tygodnie po poronieniu i tez nie umialam wyluzowac. A co do listy z zakupami. Chyba kazda poczatkujaca mama taka robi a po porodzie przekonuje sie, ze ta lista ma niewiele wspolnego z potrzebami ;-) ;)
 
Zapewne urośnie za chwilę i będzie ciążowy. Podziwiam., że nie chcesz nic ciazowego. U mnie to nie przejdzie pewnie. Chociaż też mi szkoda kasy na te parę miesięcy. Ale w czymś chodzić trzeba. A ja większych ciuchów nie miałam prawie wcale. Wszystko dopasowane i teraz jest problem.
Ja kupiłam ostatnio leginsy i spodnie ciazowe i już na tym etapie jest to dla mnie o wiele wygodniejsze [emoji4]
 
No to ja inaczej bo ja tu juz troche jestem, na innych forach znacznie dłużej [emoji6]Ja jestem po jednej stracie i dziewczyny ktore juz sa tu dlugo moga wam powiedziec jak swirowalam bedac w 7/9tc... na poczatku 8tc straciłam maleństwo więc obecna ciaza na tym etapie byla dla mnie czaswm panicznego strachu...
Wiem ze trudno jest czasami pozbyc sie zlych mysli ale trzeba sie starac dla maleństwa..Na pewno niedlugo sie odezwie [emoji57] ale jak juz wróci to na bank nie nadrobi [emoji85]Na pewno sie da [emoji6] u mnie wszystko wrocilo do normy w miesiac dwa po porodzie-waga i ogolny wyglad, jedrnosc. A nic specjalnego nie robilam by do tego wrócić.
Teraz wiem ze nie bedxie juz tak latwo i od sierpnia mam zamiar zaczac chodzic na silke i trzymac diete [emoji6] daje sobie rok by wrocic do formy sprzed pierwszej ciąży [emoji6]
Ale ty kochana jesteś młodziutka to i szybko wróciłaś do formy. Ja już niestety jestem dużo starsza więc metabolizm słabszy no i skóra mniej jędrna. No niestety dla mnie jest to trudny temat.
 
No dobra czas czasem, ale uwazasz ze bez cwiczen i chociaz minimalnej diety wszystko moze wrocic do normy? Bo z moich obserwacji wynika ze tylko u kolezanek, ktore naprawde wziely sie za siebie po urodzeniu dziecka, wszystko wrocilo do normy - mam na mysli nie tylko rozmiar, ale tez jedrnosc skory np.

Ja znam takie, które bez niczego( diet, ćwiczeń ) wróciły do normy. Myśle jednak, ze to szczęściary i lepiej zadbać o sobie w ciąży, a najlepiej jeszcze przed jeśli jest planowana:)
 
Ale ty kochana jesteś młodziutka to i szybko wróciłaś do formy. Ja już niestety jestem dużo starsza więc metabolizm słabszy no i skóra mniej jędrna. No niestety dla mnie jest to trudny temat.
Mlodsza to bylam te prawie 5lat temu [emoji14] wtedy jakos mi sie udalo wrocic do tego co przed ciążą. Ale wiem ze teraz bedzie znacznie gorzej, wystarczy ze popatrze w lusto i wage.. przez około 3lata przytylam 15kg wiec teraz mam utrudnione zadanie...chce wrocic do tego co przed pierwsza ciaza ale nie wiem czy mi sie to w ogole uda przy dwojce dzieci.
 
Ja sie domyslalam istnienia forum, bo w ciazy z pierworodnych uczestniczylam aktywnie w analogicznym ale przez silne wymioty nie zamierzalam czytac, bo mi od czytania o ciazy tylko mdlosci sie wzmagaly :rolleyes2: Potem przez kilka dni podczytywalam, zeby zobaczyc jaka jest atmosfera, czy fajnie sie bedzie czytalo i pisalo i jak tylko mdlosci zelzaly, to sie przedstawilam.


Ja tez czytalam o zamnkietym wczesniej ale przez wyjazd swiateczny nie zameldowalam sie na czas i musialam dobe czekac. Takze i dla niej pewnie taka "niespodzianka" bedzie srednio przyjemna :confused2:

No pewnie tak, ale najważniejsze ze wszystko można odkręcić:)
 
Ja znam takie, które bez niczego( diet, ćwiczeń ) wróciły do normy. Myśle jednak, ze to szczęściary i lepiej zadbać o sobie w ciąży, a najlepiej jeszcze przed jeśli jest planowana:)
Mąż mi mówi wczoraj (kiedy pożerałam cała babolade) ze skoro Lewandowska może to każda może - i jeszcze mi jej ostatnie zdjęcie z wakacji pokazał. No załamka:(
 
reklama
Hmm mi sie wydaje ze kazda ktora tam jest pisala juz wcześniej [emoji848] Ja wczoraj patrzyłam za spodniami 38 to sie nie zmiescilam [emoji849]Na watku wyprawkowym dziewczyny wrzucaly przydatne rzeczy, nawet lista wyprawkowa jest tam dodana [emoji6]
Ja bede robic taka pode mnie w przyszlym miesiacu to wrzuce na wyprawkowy [emoji6]Ja tez nie mam fb i niestety zawsze jak jakis watek przenosi sie na fb to czlowiek traci kontakt z wieloma osobami. Ale mam jeden taki watek gdzie zawsze zaglądają dziewczyny ktore juz dawno przeniosły sie na fb a ze ja nie mam to przychodza na forum specjalnie sprawdzac co u mnie [emoji6]
Ja jestem w sumie od niedawna wczesniej tylko podczytywalam i staram sie udzielac w miare systematycznie ale tez nie zawsze sie da ...
Co do tych loginow to było sporo dziewczyn które myślam że nigdy się nie udzielały a jak sprawdziłam to była aktywność na tym wątku więc hm :)
A czy jest pozniej opcja zweryfikowania np listy osob majacych dostep do grupy ?? Bo moze byc tak ze ktos sie odezwie 2 czy 3 razyi potsm przestanie co z taka osoba ?? (Wliczam w to nawet siebie [emoji12][emoji23])
Tak tajne to juz inna rzecz :) jestem w takiej wlasnie z mamuskami z 2017
Ja tez jestem na fb na tajnej z 2017 roku [emoji173] jaki miesiac ???


U nas srednio miśka w nocy dostala goraczki 39 stopni dzis maruda i w ogole wychodza znow obie 4 tym razem u gory i daja sie ostro we znaki [emoji27]

Pytalyscie ostatnio o konkursy .... A wiec tak kiedys probowalam wiele razy na fb nawet mam tam lewe konto z ktorego korzystalam ale odpuscilam no o czas nie pozwolil.... A tak to raz mi sie udalo na Instagramir a oprocz tego to wlasnie fora rozne stronki dopoki sie nie sprobuje to sie nie wie czy sie uda ... Dwa lata temu uzbieralam cala wyprawke spokojnie dla dwojki dzieci wlasnie z konkursow [emoji23][emoji23] no ale zbieralam ja prawie dwa lata zanim doczekałam sie córeczki bylam po poronieniach nudzilam sie i probowalam [emoji17] pozniej jak znajde foro to wam.wstawie zdecie tego calego zestawu z tych dwoch lat
 
Do góry