reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny macie takie tępo że ledwie nadrobiłam oba wątki.
Ja też późno dołączyłam przez stratę synka. Nie mogłam uwierzyć że już w pierwszym cyklu nam się udało. Dopiero po prenatalnych zaczęłam dopuszczać myśl że może tym razem będzie wszystko w porządku. Dopiero minął tydzień w którym straciłam synka i nadal nikt z mojej rodziny niewie że jestem w ciąży. Ja do tej pory nawet głośno nie wypowiedział tych słów. Nadal się boję i tak będzie pewnie do końca. Ale od dziś każdy dzień i kopniaczek daje mi nadzieję. Uhh ale się rozpisałem. Idę piec rogaliki drożdżowe pewnie jak później zajrzę to znów będę mieć kilkadziesiąt stron do nadrobienia.
Kurcze tez bym rogaliki zjadla :) meczy mnie jakos ostatnio to walkowanie i stanie :\
 
Jak ja nie znosze takiego gadania :wściekła/y:I co Ty mezowi zrobilas? Urzadzilas awanture czy sie poplakalas w kacie? A moze jedno i drugie? Sama nie wiem, co bym zrobila, na pewno byloby bardzo niemilo. Kazda kobieta i kazda ciaza jest inna. To tak jakby powiedziec, ze Nowakowa nie miala mdlosci, to zadna kobieta ma ich nie miec i kiedy wymiotuje jak kotka, to jest to jej wina, bo za malo sie stara :growl: Poza tym Lewandowska a) to sportsmenka, ktora przed ciaza byla w innej formie niz normalne kobiety b) ma do pomocy sprzataczki, kucharki, nianki, fryzjerki, kosmetyczki i dostep do cudowo-wiankow. Nie ona sama ogarnia dom i dziecko.
Moj tesc dzisiaj zaraz po dzien dobry: ooo ale sie zaookraglilas ;)
 
@Berry90 dobrze napisałaś. Mąż najpierw niech zacznie od siebie „wymagać” a dopiero potem innym rady dawać...

Ja mam jutro wizytę i od rana już się stresuje :oops: trzymajcie proszę kciuki, żeby z moim maleństwem było wszystkodobrze. Jutro będzie 17+3. Ciekawe czy lekarz potwierdzi chłopca czy coś się zmieni w tej kwestii.

@Judyta26 mi teściowa wczoraj mówi „kochana ale ładnie wyglądasz, już nie tyjesz na twarzy” yhm :)
 
@Berry90 dobrze napisałaś. Mąż najpierw niech zacznie od siebie „wymagać” a dopiero potem innym rady dawać...

Ja mam jutro wizytę i od rana już się stresuje :oops: trzymajcie proszę kciuki, żeby z moim maleństwem było wszystkodobrze. Jutro będzie 17+3. Ciekawe czy lekarz potwierdzi chłopca czy coś się zmieni w tej kwestii.

@Judyta26 mi teściowa wczoraj mówi „kochana ale ładnie wyglądasz, już nie tyjesz na twarzy” yhm :)
Bede trzymac kciuki [emoji8][emoji8]

Tez mam jutro [emoji6] tylko u mnie tydzien do przodu [emoji6] jutro 18+4 [emoji6]
 
reklama
I ja! A on jak Lewandowski wyglada ? Albo nie wiem... inny sportowiec ?
No trochę niestety wyglada bo gania na siłownie 4 razy w tygodniu przed praca jak wariat. Nawet przez jakiś czas chodziliśmy razem ale u mnie to sie nie sprawdziło, prawie godzinę traciłam dodatkowo żeby umyć włosy i zrobić makeup wiec w pracy byłam po 9 grubo. Nawet sie na niego nie obraziłam za ten tekst bo to w sumie w żartach powiedział ale z tylu głowy muszę pamiętać żeby nie jeść wszystkiego co widzę. No i sie zmotywowałam i chociaż skalpel chodakowskiej zrobiłam:)
 
Do góry