reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cóż, to chyba ja odpadam z forum bo tutaj widzę zamykacie a do nowego się nie dostałam.
@Vileyka ja tak samo wiec się nie martw :D na każdym innym wątku forum zamknięte służy do wrzucania fotek i innych spraw,których raczej nie chcemy upubliczniać szerszemu gronu. Tutaj dziewczyny maja jakaś odmienną ideę ;)
Dziewczyny spokojnie. Przecież się udzielalyscie więc na pewno zaraz wam się pojawi tamten wątek.
 
reklama
Ja zawsze mam duże brzuchy i co ciąża to wiekszy. Chyba przez to ze jestem mała i szczupła i dzić nie ma sie gdzie schować
Ja tam porównania nie mam. Ale za chwilę 5 miesiąc i mam mały brzuch. A pamiętam jak parę lat temu moja sąsiadka była w 4 ciazy w 5 miesiącu i wszyscy w około myśleliśmy że lada chwila urodzi. Taki wielki brzuch miała.
 
Ja tam porównania nie mam. Ale za chwilę 5 miesiąc i mam mały brzuch. A pamiętam jak parę lat temu moja sąsiadka była w 4 ciazy w 5 miesiącu i wszyscy w około myśleliśmy że lada chwila urodzi. Taki wielki brzuch miała.
Ja nawet w pierwszej miałam duzy. A teraz rośnie w oczach. Co mnie ktoś nie widzi kilka dni to słyszę że bardzo szybko rośnie. Az sie boje co bedzie w maju [emoji3]
 
Ale to pewnie dlatego ze zaczynałam z waga 79 przy 166 wzrostu a teraz 80 wiec podejrzewam ze jeszcze miejsca a miejsca maleństwo moje ma [emoji23][emoji173]️
 
Ale to pewnie dlatego ze zaczynałam z waga 79 przy 166 wzrostu a teraz 80 wiec podejrzewam ze jeszcze miejsca a miejsca maleństwo moje ma [emoji23][emoji173]️
A ja się właśnie zastanawiam czy im większy brzuch mi urośnie to faktycznie macica się większą robi i jest więcej miejsca.
 
Dopiero co skończyłam czytać zamknięty wątek, z tu ponad 200 postów.... chyba jednak powinnam zapisać się na kurs szybkiego czytania;) ja mam taka manie, ze wszystko muszę zrobić od a do z , także jak nie nadrobię to będę się z tym zle czuła :D
 
reklama
Dzień dobry Wam[emoji4] zamówiłam sobie 4: intensywnie nawilżające i lekko nawilżające masło głównie do ud, olejek
Na brzuch i osobno do biustu [emoji4] ten najmniejszy 5 dostałam w gratisie. Można np jeden olejek do całego ciała ale myślę sobie że to moja pierwsza ciąża, mama też musi o siebie dbać to poszalalam [emoji847]

I slusznie zrobiłaś:)
 
Do góry