reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Bylam zabiegana. Problemy z praca, przygotowania do swiat, wujek w szpitalu pozniej ja w szpitalu... swieta. I tak zlecialo. Jak juz sobie przypominalam ze mialam sie odezwac to zapominalam z twgo ciazowego roztargnienia i dopiero wcOraj usiadlam i mowie -to jest ten dzien ;)
My dopiero wczoraj pozno wrocilismy z mojego rodzinnego miasta. W szpitalu, mam nadzieje, nic powaznego? Ja sie w tym okresie swiateczno-noworocznym nawloczylam tez po szpitalach i po chirurgach.

Ja jestem zachwycona i serdecznie polecam mieszanke olejkow :ze slodkich migdalow i inca inchi w stosunku 50:50 mam mega sucha skore a od kiedy ich uzywam to jest cudownie miekka i jakis strach przec rozsteoami mam mniejszy :) z rezzta mozna o nich duzo poczytac. Jedyny minus to pachnie (mieszanka) jak obierki od ziemniakow [emoji23]
O matko! Ten obierkowy zapach to taki srodek odstraszajacy mezczyzn? Nie powiem, ze antykoncepcyjny, bo te funkcje masz do czerwca wylaczona :-p
 
Biedne zostałyscie!!![emoji3525][emoji22]
Nie widzicie forum zamkniętego, bo nie pisałyscie do @Agatki loginow ?! Czy jak!? Tak poprostu nie ma go u Was ?!
 
Szukać go trzeba na głównej stronie forum, pod zakładka nasze dziecko i fora ciążowe. Tam jest właśnie miejsce fora zamknięte i nasz wątek
 
My dopiero wczoraj pozno wrocilismy z mojego rodzinnego miasta. W szpitalu, mam nadzieje, nic powaznego? Ja sie w tym okresie swiateczno-noworocznym nawloczylam tez po szpitalach i po chirurgach.


O matko! Ten obierkowy zapach to taki srodek odstraszajacy mezczyzn? Nie powiem, ze antykoncepcyjny, bo te funkcje masz do czerwca wylaczona :-p
Hahahaha moj juz przywykl [emoji23][emoji23][emoji23]
 

Załączniki

  • Screenshot_20190104-223806_Chrome.jpg
    Screenshot_20190104-223806_Chrome.jpg
    183,6 KB · Wyświetleń: 58
reklama
A ty idź ten budyń robić!!! [emoji16]
A widzisz myślałam, że może nie widzą poprostu. Ale. Stoisz na posterunku. Dbasz o mamuśki kochana [emoji6][emoji10]
Dziewczyny już podały loginy ale nie wtedy co wy, stąd opóźnienie, dopiero podałam loginy do administracji reszty dziewczyn koło 19 więc muszą być cierpliwe :)
 
Do góry