reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Biedne zostałyscie!!![emoji3525][emoji22]
Nie widzicie forum zamkniętego, bo nie pisałyscie do @Agatki loginow ?! Czy jak!? Tak poprostu nie ma go u Was ?!
Mnie po prostu nie bylo (prawie) na necie przez 10 dni, dopiero dzis mialam czas na dluzej. W czasie swiat rylam sie przewaznie w medycznych stronach, na wiecej nie mialam dostepu do neta :sorry: Nie wiem, czy admin dziala wogole w weekendy. Sadzac po zawirowaniach na glownej stronie, jesli wogole ktos tu teraz dyzuruje, to maja inne zajecia. Takze my tu w "obozie rebeliantek" chyba zagoscimy na dluzej. Zagladajcie do nas jak najczesciej!
 
Dobrze, że jedna osoba nie została. Dopiero byłaby lipa. A tak jest z kim gadać! Obiecuję zaglądac! Chociaż zaraz będziecie pewnie z nami. Może nie dziś, ale jutro. [emoji16]
Mnie po prostu nie bylo (prawie) na necie przez 10 dni, dopiero dzis mialam czas na dluzej. W czasie swiat rylam sie przewaznie w medycznych stronach, na wiecej nie mialam dostepu do neta :sorry: Nie wiem, czy admin dziala wogole w weekendy. Sadzac po zawirowaniach na glownej stronie, jesli wogole ktos tu teraz dyzuruje, to maja inne zajecia. Takze my tu w "obozie rebeliantek" chyba zagoscimy na dluzej. Zagladajcie do nas jak najczesciej!
 
reklama
Do góry