reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzien dobry [emoji4]
Dziewczyny kochane w którym skonczonym tygodniu ciąży bedziecie miały robione badania połówkowe? Tak to wypierałam ze strachu myślami a przyszedł czas ,żeby się zapisać
Ja bede dokładnie 20+6 według om a wedlug usg 21+0
Super, że się udało z mieszkaniem [emoji8] to dalej w Wodzisławiu czy gdzieś indziej? Gratulacje i witaj w gronie [emoji8]To też jest moja pierwsza ciąża i też jestem zielona [emoji43] moja siostra dobrze obeznana w wózkach więc mam tyle szczęścia, że mi pomoże wybrać [emoji4]Wszystko będzie dobrze [emoji8]
W Raciborzu [emoji6]
Witam się z kawą z rana :)
Oo dzien dobry [emoji14]

Tez ide sie kawy napic, moze mnie glowa bolec przestanie [emoji848]
mnie wg usg wyszło szybciej, bo na 16.06 :)
zobaczymy czy będzie miał "przypadłość" po mamie, bo ja powinnam się urodzić 02.08 a przyszłam na świat, i to wywoływana, 30.08. Jestem przykładem, tego że ciąża może trwać i ... 10 m-cy :D
No to żeś sie zasiedziala [emoji23]
 
reklama
Kurczę juz tak ladnie czułam malucha a teraz znowu dwa dni sie nie odzywa do matki! Juz nestem zła! Moze jak sie pozale to się odezwie
 
Dzien dobry mowie i ja! Nie mialyscie dziewczyny dla mnie litosci. 10 dni mialam ograniczony dostep do neta a Wy wyprodukowalscie w tym czasie 319 stron :errr: Od razu przyznam, ze nie wiem, czy to nadrobie. Na poczatek dobrze bedzie byc na biezaco. To, co mi sie rzuca w oczy po zalogowaniu to to, ze doszly nowe mamusie. Witam sie wiec z nowoprzybylymi serdecznie :)

Ja sie dla odmiany na swieta... nie najadlam. Moja rodzina mimo 1000 uwag z mojej strony, nie przygotowala prawie nic zjadliwego dla mnie :zawstydzona/y:Polowa lodowki na majonezie a majonezu (jajecznego) wszak nie wolno. Moj maz jadl wiec za dwoje (ale szczuply jest, wiec moze). Snieg jak na zlosc stopnial w dniu przyjazdu a spadl na kilka godzin przed odjazdem (a i to mizernie), wiec dziec mial malo okazji do harcow. Wrocilismy wczoraj w nocy a tu nie ma nawet jednego jedynego symbolicznego platka sniegu, choc lekki mroz trzyma :sorry2:

mnie wg usg wyszło szybciej, bo na 16.06 :)
zobaczymy czy będzie miał "przypadłość" po mamie, bo ja powinnam się urodzić 02.08 a przyszłam na świat, i to wywoływana, 30.08. Jestem przykładem, tego że ciąża może trwać i ... 10 m-cy :D
A to mozliwe. Ja bylam "wywolywana", moj maz byl "wywolywany" i nasz pierworodny tez musial byc po terminie wywolywany a i to zaskoczylo za czwartym podejsciem ;)
 
No to faktycznie jest super sprawa, jak moja Malutka się znacznie uaktywniła to miałam +1000 do dobrego nastroju [emoji3] super uczucie [emoji3]

Cześć dziewczyny, obudził mnie ból gardła, ale chyba nie gorszy niż wczoraj więc jest dla mnie nadzieja. Waga zaczyna mi płatać figle, od kilku dni codziennie powoli rośnie i w sumie wiem, że to normalne, ale jak nie przytyłam przez pierwsze 15-16 tygodni, tak w 19 już mam prawie 2,5 kg na plusie [emoji849]
Ja ważę tyle co na początku ciąży. Bo na prenatalnych mnie ważył to schudłam 2kg i teraz je na nowo przybrałam. Także na razie jestem na 0 ale coś czuję, że się zaczyna bo czuje się taka ociężała.
Dziewczyny kochane w którym skonczonym tygodniu ciąży bedziecie miały robione badania połówkowe? Tak to wypierałam ze strachu myślami a przyszedł czas ,żeby się zapisać
Ja 20+6 [emoji6]

Chyba mi się przyda te zwolnienie. Spałam do 9 z jedną mała przerwą na siusiu [emoji3] tak się jeszcze nad tym twardym brzuchem zastanawiam. Może zaparcia mają wpływ? Jak na początku ciąży nie miałam z tym problemu tak gdzieś od 13tc się zaczęło... pomaga tylko stres i kawa z mlekiem. Jeżeli mialyscie zaparcia, to jak sobie radzicie w ciąży?
 
Już po wizycie jest nieźle ale mogłoby być lepiej moja watroba nie jest w za dobrym stanie ale można ja podleczyc naturalnie poprzez dietę. Dzidziuś nie powinien ucierpiec ale mam się szykować na cesarke dla bezpieczeństwa i karmić mogę do 3 miesięcy bo potem układ immunologiczny dziecka się rozwija i moglby się zarazić . Szkoda bo chciałam karmić jak długo się da.... Ale Co z wszystko dla malego[emoji4] dzięki dziewczyny za wsparcie.... ps. Kupiłam zdrapke za 5 euro a wygrałam 100
 
reklama
Już po wizycie jest nieźle ale mogłoby być lepiej moja watroba nie jest w za dobrym stanie ale można ja podleczyc naturalnie poprzez dietę. Dzidziuś nie powinien ucierpiec ale mam się szykować na cesarke dla bezpieczeństwa i karmić mogę do 3 miesięcy bo potem układ immunologiczny dziecka się rozwija i moglby się zarazić . Szkoda bo chciałam karmić jak długo się da.... Ale Co z wszystko dla malego[emoji4] dzięki dziewczyny za wsparcie.... ps. Kupiłam zdrapke za 5 euro a wygrałam 100
Dieta Ci pomoże z wątroba [emoji4] oo widzisz opłacało się kupic zdrapke [emoji16]
 
Do góry