reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witam sie i ja , poszlam spac po 3 , tak mnie serial wkrecil...[emoji16]


Ponawiam moje pytanie :

"Właśnie mysle nad lista pytan do gin bo zazwyczaj jestem tam taka podekscytowana i rozkojarzona ze zawsze nie zapytam o nic [emoji57]

Macie jakieś pomysły, sugestie? [emoji18]"



..wyobraźcie sobie ze moja kuzynka dzis ma 9 tydz i 4 dzien miala wizyte pierwsza i to na NFZ - lekarz ja tylko zbadal , powiedzial ze macica jest krzywa i ze ma lezec na brzuchu zeby ja naprostowac a usg zrobi jej 14 stycznia..

Dla mnie to cos niedopomyslenia...
Co to znaczy ze macica jest krzywa? Ja mam tylozgiecie ale w 2 trymestrze macice się prostuja same [emoji848] ja zawsze pytam o jakies bieżące rzeczy które mnie nurtują np ostatnio kiedy mogę czuć ruchy dziecka, jak cos mi dolega to tez mówię lekarzowi. Jakoś pytania same wychodzą podczas usg czy rozmowy ale nie mam teraz jakoś dużo pytań. Więcej pytań miałam na poczatku ciazy odnosnie np dzwigania, jedzenia itd.
 
Gratulacje !!
Ja przed gabinetem :)
Mój M obstawia dziewczynkę ja czuje ze chłopak :)
Obstawiajcie :p

Mój M byl ze mną na USG gdzie lekarz powiedział ze na 90% dziewczynka ale on nadal mówi ze będzie syn [emoji23][emoji23] nadal ma nadzieje ze będzie pilnował jednego siusiaka a nie całego osiedla [emoji23][emoji23]
 
Mój M byl ze mną na USG gdzie lekarz powiedział ze na 90% dziewczynka ale on nadal mówi ze będzie syn [emoji23][emoji23] nadal ma nadzieje ze będzie pilnował jednego siusiaka a nie całego osiedla [emoji23][emoji23]
Tekst mojego męża ;)
Jednak juz sie przekonał do dziewczynki i chyba w nia uwierzył :)
 
Mój M byl ze mną na USG gdzie lekarz powiedział ze na 90% dziewczynka ale on nadal mówi ze będzie syn [emoji23][emoji23] nadal ma nadzieje ze będzie pilnował jednego siusiaka a nie całego osiedla [emoji23][emoji23]
Haha u nas ostatnio bylo ze na 95% dziewczynka ale mąż się śmieje ze jesscze jest 5% szans ze cos wyrośnie [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry