reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Nooo i nie wiemy [emoji4] dzidzia się tak wiercila, ze dr nie jest pewny. Z jednej strony widać ze dziewczynka a pod innym katem ze może jednak chłopak [emoji85][emoji85][emoji85] czekamy do połówkowych [emoji14]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jednak staram się wypijać te 2-3l, włączając w to wodę, kawę i herbatę, choć nie jest łatwo, bo w wirze zajęć często zapominam o pragnieniu. Korzystam z doświadczenia kolezanki, która niedawno rodziła. W 6mc męczyły ja bóle brzucha, aż do szpitala trafiła i się okazało, ze przyczyna było odwodnienie
 
Dziewczyny ja dziś umieram, nie mam już siły. Znowu mam biegunkę,nie wiem co się dzieje. Co dwa trzy tygodnie mam biegunkę i dwa dni wyjęte z życia. Co przytyję a kilo to po takim epizodzie znowu w dół. To by mnie nie martwiło ale tak mnie brzuch boli że szok. Wczoraj się bardzo zdenerwowowalam ale czy to od tego już nie wiem. Jestem po usunięciu woreczka i już nie wiem czy to wątroba, trzustka może jelita a może na tle nerwowym. Idę po południu do lekarza ogólnego może mi coś doradzi bo się wykoncze. Biedne to moje maleństwo [emoji25]

Gratuluje udanych wizyt[emoji3]
 
Dziewczyny ja dziś umieram, nie mam już siły. Znowu mam biegunkę,nie wiem co się dzieje. Co dwa trzy tygodnie mam biegunkę i dwa dni wyjęte z życia. Co przytyję a kilo to po takim epizodzie znowu w dół. To by mnie nie martwiło ale tak mnie brzuch boli że szok. Wczoraj się bardzo zdenerwowowalam ale czy to od tego już nie wiem. Jestem po usunięciu woreczka i już nie wiem czy to wątroba, trzustka może jelita a może na tle nerwowym. Idę po południu do lekarza ogólnego może mi coś doradzi bo się wykoncze. Biedne to moje maleństwo [emoji25]

Gratuluje udanych wizyt[emoji3]
Kurcze biedna :( oby cos doradzil
 
Dziewczyny ja dziś umieram, nie mam już siły. Znowu mam biegunkę,nie wiem co się dzieje. Co dwa trzy tygodnie mam biegunkę i dwa dni wyjęte z życia. Co przytyję a kilo to po takim epizodzie znowu w dół. To by mnie nie martwiło ale tak mnie brzuch boli że szok. Wczoraj się bardzo zdenerwowowalam ale czy to od tego już nie wiem. Jestem po usunięciu woreczka i już nie wiem czy to wątroba, trzustka może jelita a może na tle nerwowym. Idę po południu do lekarza ogólnego może mi coś doradzi bo się wykoncze. Biedne to moje maleństwo [emoji25]

Gratuluje udanych wizyt[emoji3]
Jak masz biegunkę to może lekko jesteś odwodniona. Wczoraj ginka powiedziała mojej bratowej ze boli ja brzuch bo pije za.mało wody a że Ty masz biegunkę to może to
 
reklama
Do góry