reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A ja niedawno wróciłam z pracy, pełna energii:) Po wszystkich grudniowych egzaminach i wzmożonej pracy akompaniatora miałam szczerze dosyć, a teraz w szkole taki spokój, że aż mi szkoda iść na zwolnienie [emoji85][emoji85][emoji85] nie nadążam za samą sobą i swoimi emocjami [emoji39] dziś informowałam kolejne osoby (uczniów) o moim odejściu i nasluchałam się jaka to jestem niezastąpiona i żebym wracała szybko. Fajne są te dzieciaki, będzie teskno. [emoji39]
 
reklama
Kurczę, ja mam 1:490 przy 32 latach.
Wahałam się czy robić te badania, ale chyba jednak jutro zrobię. Tyle, że mój lekarz rekomenduje test harmony.
Sanco jest zamiennikiem nifty, które zostalo wygaszone w Polsce we wrześniu 2018. A czym się różni od hormony to nie wiem [emoji848]
 
Faktycznie duuuuży, jak się funkcjonuje z takim brzuchem? [emoji41] przepraszam, że pytam, ale nie umiem sobie jeszcze tego wyobrazić [emoji39]
To zabawne, ale całkiem normalnie[emoji16] serio, on na tyle stopniowo rośnie, że normalnie się funkcjonuje, zmienia się środek ciężkości i choć jest ciezej, bolą plecy i nie wszystko można zrobić to żyje się tak samo jak bez brzucha [emoji38]
 
Urocze [emoji16]
Screenshot_20190102-192223.jpeg
 
Kurczę, ja mam 1:490 przy 32 latach.
Wahałam się czy robić te badania, ale chyba jednak jutro zrobię. Tyle, że mój lekarz rekomenduje test harmony.
A co powiedział Twój lekarz? Z czego wynika u Ciebie ten wynik - biochemia czy usg?
Gdyby ten wynik zależał tylko od mojego wieku to pewnie bym się nie zdecydowała na test, ale zaniepokoił mnie wynik białka. Lekarz potwierdził, że to zawyżyło mi ryzyko.
Ja należę do osób, które wszystkim się przejmują i wiem, że myślałabym o tym wyniku do końca ciąży, dlatego wolałam test zrobić.
 
reklama
To zabawne, ale całkiem normalnie[emoji16] serio, on na tyle stopniowo rośnie, że normalnie się funkcjonuje, zmienia się środek ciężkości i choć jest ciezej, bolą plecy i nie wszystko można zrobić to żyje się tak samo jak bez brzucha [emoji38]
No tak, w końcu on nie pojawia się z dnia na dzień.... w każdym razie nie zaszkodzi zapytać doświadczonych osób [emoji39]
ciekawe jaką piłkę zafunduje mi moja Malutka [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Do góry