reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny czy któraś z Was jeszcze wymiotuje? W czwartek kończę 16tc. Ciągle czuje się tak jakby coś mi zalegalo na żołądku
emoji17.png
emoji17.png

Ja codziennie rano wymiotuję jak się obudzę i wieczorem mam mdłości. W pierwszej ciąży wymiotowałam do 7 miesiąca.


Boziu, nie grzeszcie z taką waga że grube jesteście. Pliss! Bo teraz to dopiero czuje się jak odludek z moją waga. Mam 173 i już 73 kilo.

U mnie podobnie, 174 cm, ważyłam 70 kg ale po 10 dniach na teściowej kuchni jest już 73 kg, wrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam 172 i teraz 61 kg (3 kg na plusie) ale to chyba przez steryd bo jestem na encortonie. Dzisiaj 16+5tc.

Miewacie może bóle podbrzusza? U mnie dzisiaj się pojawił i mnie to mocno stresuje. Musiałam już zażyć no spe, której jak ognia unikam... ehh

Tak pozatym, życzę wam wszystkiego dobrego w nowym roku !! :)
Mnie pobolewa tak od 4 dni. Zwłaszcza wieczorem. Nie wiem czy za ciasne ubrania noszę czy się tam rozrasta. Trochę porównywalne dla mnie jak przed okresem albo na początku ciąży. Nie jest to cały czas i nie jakoś bardzo mocno. Dla mnie znośnie więc już czekam tylko do czwartku żeby lekarza się poradzić czy tak ma być.
 
U mnie obecnie 51,8 kg przy 163 cm, startowałam z 49,8 także na plusie 2 kg;)

Pospałam od 21.00 a teraz pobuuuudka, mój organizm zwariował [emoji2960][emoji2960][emoji2960] no nic, walczę dalej, dobranoc dziewczyny ;*
 
A mezus w koncu sie doczekał i poczul jak malenstwo puka do nas [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

My dzis 3/4 dnia w lozku [emoji50]

Obejrzeliśmy prawie caly 1 sezon belfra [emoji39] byly przerwy na jedzonko tylko haha , ja dalej ogladam teraz jakis film a maz wymiekl [emoji57] a bobo daje znac o sobie [emoji173]

Dobrej nocy [emoji7][emoji8]
 
hej. nie moge spać. u mnie pogoda straszna. wieje,zimno brrrr. nie ruszam sie dzisiaj z domu. rozleniwily mnie te swieta [emoji6]
 
reklama
Dzien dobry [emoji257] ja dzis na badania i juz oczywiście nie spie [emoji52]
Zamiast spac uzeram sie z tabletem, wczoraj przywrocilam ustawienia fabryczne a dzis juz nic nie moge na nim zrobic bo nie moge dodac konta google [emoji52] musze cos wykombinowac [emoji57] tz sie wole nie przyznawac ze znow cos naklikalam [emoji57][emoji85]
 
Do góry