reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ooo wybacz, najgrubsza to jestem ja niestety ;P wagi nie podam, bo wstyd, jedynie powiem że mam kg mniej niż przed ciąża, a mierzę 177...
Ja zaczynalam z wagą 97-98 przy wzroście 168. Teraz 15 tydzien i mam -7kg...ale mdlosci i wymioty nie odpuszczaja ;)

Ale za to wczoraj wyczytalam na jakiejs stronce ze "Amerykańscy naukowcy" przeprowadzili jakies badania z ktorych wynika ze dzieci kobiet ktore wymiotowaly w ciąży sa bardzo inteligentne ;) i tego sie bede trzymać zeby jakoś przetrwac ten czas! ;)
Poza tym moja mama będąc ze mną w ciąży wymiotowala do samego rozwiazania a ja jestem bardzo inteligentna wiec teza sie sprawdza ;)
A ja dzis witam sie z Wami w drugim trymestrze! W koncu 14+0 hehe
 
Ja zaczynalam z wagą 97-98 przy wzroście 168. Teraz 15 tydzien i mam -7kg...ale mdlosci i wymioty nie odpuszczaja ;)

Ale za to wczoraj wyczytalam na jakiejs stronce ze "Amerykańscy naukowcy" przeprowadzili jakies badania z ktorych wynika ze dzieci kobiet ktore wymiotowaly w ciąży sa bardzo inteligentne ;) i tego sie bede trzymać zeby jakoś przetrwac ten czas! ;)
Poza tym moja mama będąc ze mną w ciąży wymiotowala do samego rozwiazania a ja jestem bardzo inteligentna wiec teza sie sprawdza ;)
A ja dzis witam sie z Wami w drugim trymestrze! W koncu 14+0 hehe

Ha, dzięki ;)))))) ja nie wymiotowałam ani razu także teorię z "Amerykańskimi naukowcami" wolę włożyć między bajki, jak każdą inną zresztą [emoji38]
 
Ja zaczynalam z wagą 97-98 przy wzroście 168. Teraz 15 tydzien i mam -7kg...ale mdlosci i wymioty nie odpuszczaja ;)

Ale za to wczoraj wyczytalam na jakiejs stronce ze "Amerykańscy naukowcy" przeprowadzili jakies badania z ktorych wynika ze dzieci kobiet ktore wymiotowaly w ciąży sa bardzo inteligentne ;) i tego sie bede trzymać zeby jakoś przetrwac ten czas! ;)
Poza tym moja mama będąc ze mną w ciąży wymiotowala do samego rozwiazania a ja jestem bardzo inteligentna wiec teza sie sprawdza ;)
A ja dzis witam sie z Wami w drugim trymestrze! W koncu 14+0 hehe
Hahaha [emoji3] mnie mdłości i wymioty nie opuszczały w poprzednich ciążach ,a moje dzieci bardzo inteligentne więc może coś w tym jest [emoji23]
 
Oby przeszły te paskudne mdłości w końcu!

Ja od jutra 18+0 [emoji123][emoji123]
Już powoli sie do nich przyzwyczajam i nie robią na mnie takiego wrażenia ;) jest tez lepiej niż pare tygodni temu bo wtedy nie moglam nic jeść i mdłości meczyly mnie non stop a wymioty nie przynosily ulgi a teraz mam apetyt i czuje sie dobrze tylko czasami czuje że zaraz zwymiotuje...zrobie to i jest ok :) także nie jest już tak źle ;)
Pomijajac sylwestra gdzie bylam u rodzicow zrobilo mi sie nie dobrze dobieglam do lazienki ale nie zdarzylam kibelka otworzyć no i musialam nawet sciany myc ;) haha. Sory za opis ale do teraz chce mi sie z tego śmiać jak sobie przypomne ;) a wtedy stalam i plakalam jak patrzylam na to pobojowisko ;) hehe
 
Witajcie uciekam do pracy i oczywiście cierpię, bo mi się strasznie nie chce. Chcę już w domku siedzieć, chyba styczeń to mój ostatni miesiąc w pracy tak czuję [emoji2]
 
reklama
Mąż kierował w drodze do domu, ale ja mam już w sobie coś takiego, że wiedząc o zmęczeniu kierowcy nie jestem w stanie spokojnie zasnąć. [emoji849]
Też tak mam :) i zawsze staram się zgadywać. W ogóle ja jestem dziwna bo nie pozwalalam mezowi samemu jezdzic w trasy wieksze. Zaesze musialam z nim, bo jak sie cos stanie to nie tylko jemu. Teraz jak jest Ignas to odpuściłam ale musi mi meldowac codziennie ze dojechal 35km do pracy! Tyle, ze to taka kreta droga i roznie z warunkami zima
 
Do góry