reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Powiem ci ze jak dla mnie akurat ta ktora mam nie jest duża. Fajne w tym jest to ze ma sie takie 3w1 bo ta komoda kapielowa to przewijak (łatwo sie go zaklada i sciaga, jest przyczepiony do tego wiec sie go po prostu przesuwa) wanienka no i poleczki to miejsce na pampersy, chusteczki itd [emoji6]

Mam dokladnie taka [emoji106]Wymiary: (wys./dł./głęb.) 95/75/60 cm




Link do: Ceba Komoda kąpielowa Susi

No to bez wątpienia jest dobre pod katem organizacji przestrzeni:)
 
reklama
Zobacz załącznik 929208
To pierwsze zdjęcie mojego najstarszego synka, miał wtedy 3minuty
Uwielbiam je, żałuję że córka i młodszy nie mają podobnego, bo mąż nie mógł być przy narodzinach, teraz koniecznie musi to nadrobić :)
Dziękuje dziewczyny, to takie uczucia, których nie da się opisać. W pewnym momencie jak się widzi swoje dziecko i zdaje sobie sprawę jakie jest małe i bezbronne to mięknie Ci każda komórka, wszystko łagodnieje, serce jest tak pełne emocji, ze masz ochotę łajać ze szczęścia i ze strachu. Wszystko staje się inne:). A później się poznajecie i nastaje czas zadaniowy czyli trochę rutyny:)
Dziewczyny dajcie spokój, bo się popłakałam takie mnie wzruszylyscie.
Jak wariatka jakąś.
 
Witajcie
Tak naprodukowałyście, że nie mam szans nadrobić

Witam nowe dziewczyny

Wczorajszy obiad rocznicowy z dziećmi i dzisiejsze kino we dwoje bardzo udane :)

Teraz jednak stresuje się jutrzejszą wizytą u gina
Bardzo liczę na to, że wreszcie poznam płeć mojego brzuszkowego lokatora, ale z drugiej strony boję się, że okaże się że to chłopiec...
Wiem, że to głupie, bo przecież wiem, że najważniejsze żeby było zdrowe ale jednak przez moje przeczucia od początku że to dziewczynka nastawiłam się bardzo i obawiam się, że będę bardzo rozczarowana...
Zresztą mam już dwóch chłopców i jedną dziewczynkę więc druga dziewczynka idealnie do tego pasuje :) byłaby równowaga w domu ;)
Tak czy inaczej trzymajcie kciuki za wizytę o 13:30 :)
Ja też trzymam kciuki za dziewczynke dla Ciebie . To tak samo jak że mną ,nastawilam.sie na chlopca [emoji6] i jestem prawie pewna że tak będzie
 
Jestem podobnego zdania, Ja zamierzam odkupić wózek od koleżanki, ktora juz 3-lata temu, powiedziala ze jak Jej Mala wyrośnie to nie sprzeda wózka tylko mi go zostawi. Więc tak zostalo,wozel troche poczekalJejku Dziewczyny, pewnie wyda Wam się to dziwne, Wy tak już Szukacie, Kupijecie rzeczy dla Maluszków, a ja nie wiem czemu ale boję się jeszcze planować tak dokladnie co kupie i kupować, może jakaś "staroswiecka"jestem
W poprzedniej ciąży kupowałam pojedyncze rzeczy mniej więcej do połówkowych, ale juz przeglądałam internet pod kątem rzeczy do wyprawki. Po połowkowych zaczęłam zamawiać, tak żeby do 30 tc mieć te najpotrzebniejsze rzeczy (w tym fotelik, wózek). Potem jeszcze apteka, pranie, prasowanie, torba do szpitala, rozpakowanie komody i łóżeczka, instrukcje dla Męża:) i ok. 34 tc byłam gotowa. Cieszyłam się, że większość zakupów mam za sobą, bo zaczynało mi być już ciężko i jeszcze te upały.
 
reklama
Do góry