reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny wy tu o przyrostach a ja dalej w dół... zobaczymy w środę na wizycie co mi powie ale dziś ubrałam spodnie 34 i z lekkim luzem...martwię się czy Z dzidzia wszystko ok :(
Nie martw się na zapas. Widzisz ja tu marudzę że za szybko tyje, a Ty biedaku że waga w dół. Będzie dobrze!!! jeszcze nadrobisz. :)
 
Dziewczyny wy tu o przyrostach a ja dalej w dół... zobaczymy w środę na wizycie co mi powie ale dziś ubrałam spodnie 34 i z lekkim luzem...martwię się czy Z dzidzia wszystko ok :(
Ach, ja dziś szwagierce pożyczalam. sukienkę, rozmiar 34 i tak smutno mi się zrobiło jakoś bo ja to raczej już w nią nigdy się nie wcisne. A Ty nie masz się co martwić masz jeszcze dużo czasu na na zrobienie wagi.
 
Witam się popołudniowo :) ale od wczoraj naskrobałyście... masakra :)
Witam nowe mamusie oczywiście :) Widzę, że sporo też nas jest co mają więcej niż 1 czy dwójkę dzieci, to fajnie :)
Właśnie zjadłam pierogi z kapustą i grzybami i mi burczy w brzuchu, odwieczny problem co jeść :)
 
reklama
Do góry