reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mi nie podoba się taki chamski, demonstracyjny róż, ale ten kolor ma duuużo subtelnych i pięknych odcieni przy tym :)) nie omieszkam oczywiście mojej dziewczynki ubrać też w coś niebieskiego jak mi się spodoba. ;)
ja tez nie bede ostetancyjnie ubierac roz,niebieski jest wiele pieknych kolorow. natomiast nie widze nic zlego w różu a w szczególności jak widze taka batetnice rozowa to az oczy mi sie świeca. kwestia indywidualna :) moja bratanica (2.5r) chce wszystko co rozowe. [emoji4]
 
reklama
[emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344] WAŻNE!

Dziewczyny , napisałam do aniaslu i otrzymałam wiadomość, że jeśli postanowimy utworzyć wątek zamknięty to moderatorka tego wątku może w każdej chwili dodawać nowe osoby.
Ktoś chętny na Moderatora? [emoji39][emoji41]
ja sugeruje Ciebie [emoji16]
 
Mi nie podoba się taki chamski, demonstracyjny róż, ale ten kolor ma duuużo subtelnych i pięknych odcieni przy tym :)) nie omieszkam oczywiście mojej dziewczynki ubrać też w coś niebieskiego jak mi się spodoba. ;)
Dokladnie [emoji106]
Chociaz ja tez zawsze mówiłam ze rozowy jest okropny ale na prawde jesli chodzi o ciuszki sa takie ladne delikatne odcienie ze można sie zatracic.[emoji14]
A niebieskich tez mam mnóstwo ciuszkow i zamierzam w nie corke ubierac [emoji106] jak dla mnie niesbieski to najładniejszy kolor wiec czemu ma byc tylko dla chlopca [emoji14]
W sumie moj mlody obecnie nosi różowe kalosze [emoji85] no co innych kolorow w jego rozmiarze nie bylo a ze potrzebne byly na juz to co tam [emoji106]
 
[emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344] WAŻNE!

Dziewczyny , napisałam do aniaslu i otrzymałam wiadomość, że jeśli postanowimy utworzyć wątek zamknięty to moderatorka tego wątku może w każdej chwili dodawać nowe osoby.
Ktoś chętny na Moderatora? [emoji39][emoji41]
ja sugeruje Ciebie [emoji16]
Też tak sądzę [emoji4]
 
Uważam, że noworodki dziewczynki paskudnie wyglądają w różowym. Bo buzia też różowa, pomarszczona, czerwona, często z trądzikiem, i różowe ubranko nie dodaje urody
Za to już takie większe niemowlaczki i średnie panienki wyglądają słodko w różu :D
 
Ostatnia edycja:
Też tak sądzę [emoji4]
I ja :)

Co do ciuszków to ja tez ogólnie nie mówię, ze róż dla dziewczynki a niebieski dla chlopca. Moj Ignas mial mało niebieskiego nie wygladal w nim jakos ladnie. Duzo mial szarosci, zielony, żółty :)
Dla córeczki bede miala na pewno rozowe ciuszki bo sa słodkie. Nie lubie przesadnie różowego. Wole jak np jest wyraźny róż plus szary itp.
Nie podoba mi sie jak ktos ma coreczke i rozowy wozek, rozowy kocyk, rozowa czapka i rozowe cale dziecko az mi noedobrze jak cos takiego widzę.
Lubie lazdy odcień rozu dla dzieci ale musi być czymś przelamany :)
 
reklama
Do góry