reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Podpytam aniaslu jak to wszystko wygląda. Napisała "jeśli jest wśród was moderatorka" dlatego nie wiem czy to kwestia wyboru czy podpięcia pod innego moderatora (???). Nie mam pojęcia jak to forum funkcjonuje, jestem tu dopiero od 3 miesięcy. ;) dam znać jak czegoś się dowiem.
Fajnie, że coraz więcej osób się ujawnia ;) szkoda tylko, że bardzo dużo dziewczyn nas opuściło :(
 
Witam kochane!!!
Pora się ujawnić, bo chcecie zamknąć wątek. A ja czytam, często zaglądam. Mam na imię Daria mam 31 lat i to będzie moje pierwsze dziecko. Z racji mojego braku doświadczenia wolałam się nie ujawniać. Mój termin to 13.06.!!!
 
Moi chłopcy juź raczej duzi 13 i 8 lat, więcej dzieci nie planowaliśmy, źycie u nas już takie poukładane było a teraz wszystko od nowa...Termin mam na 5 czerwca, ale będzie planowana cesarska więc dzidzia pewnie będzie wczesniej
 
No ja właśnie tak pogadałeam was od jakiegoś czasu, ale radośç z ciąży u mnie narazie nie wielka więc wolałam poczekać.

Gosiu, świetnie Cię rozumiem. Mnie ciąża też zaskoczyła. Pierwsze tygodnie przepłakałam. Jeszcze bywa mi ciężko, ale powoli zaczynam się oswajać z nowym... Drażnią mnie tylko teksty znajomych o tym, jaka powinnam być szczęśliwa... Powodują wyrzuty sumienia. I boję się każdego dnia, że coś będzie nie tak. Bo GO nie planowałam. Bo GO nie chciałam. Bo rzucałam o ścianę wszystkim testami ciążowym, które jakimś cudem były pozytywne, krzycząc przy tym z płaczu. Przytulam Cię mocno.

Przepraszam Dziewuszki, jeśli którąś z Was uraziłam. Chyba wszystkie czekałyście na swoje dwie kreski na teście, więc pewnie trudno Wam będzie mnie zrozumieć. Zaczynam akceptować fakt, że po raz trzeci zostanę mamą, a radość, mam nadzieję, jeszcze przyjdzie.
 
reklama
Witam kochane!!!
Pora się ujawnić, bo chcecie zamknąć wątek. A ja czytam, często zaglądam. Mam na imię Daria mam 31 lat i to będzie moje pierwsze dziecko. Z racji mojego braku doświadczenia wolałam się nie ujawniać. Mój termin to 13.06.!!!
Jest tu kilka dziewczyn, w tym ja, niedoświadczonych w temacie macierzyństwa :)) witaj na forum!
 
Do góry