reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
ile taka wizyta prywatnie kosztuje?
Nie wiem ile prywatnie kosztuje wizyta u diabetologa. Bylam tylko raz na nfz i wtedy dostalam recepte na paski a kolejne to już diabetolog kazal mi kupowac sobie samej albo jesli chodze na nfz do gin to zeby on mi przypisywal [emoji57] a ze chodze prywatnie do gin to zostaje mi tylko bulenie za te paski[emoji849]
 
Ja już nie wierzę w szacowana wagę...
Moj synek urodzil sie w 37tc z waga 4180g a dzien przed w usg byl 3,5kg to jeszcze położna mierząc mnie orzed porodem triche krecila nosem, ze 3,5 kg to jak na mnie moze byc dużo...
Jak urodzil sie taki olbrzym to wszyscy byli w szoku, strach pomyslec co by bylo w 40tc
Co do szacowania wagi też srednio w to wierze no ale maja próg błedu 500g+/- a dla mnie to mega duzy prog i z ta technologia jaka maja powinno to byc duzo mniej .. Moja starsza miala dzien przed porodem miec 4200 a urodzila sie 3550 mlodsza z kolei miala nie dobic do 2500 a urodzila sie 3600
 
Nie wiem ile prywatnie kosztuje wizyta u diabetologa. Bylam tylko raz na nfz i wtedy dostalam recepte na paski a kolejne to już diabetolog kazal mi kupowac sobie samej albo jesli chodze na nfz do gin to zeby on mi przypisywal [emoji57] a ze chodze prywatnie do gin to zostaje mi tylko bulenie za te paski[emoji849]
Kiepsko szkoda ze gin niema mozliosci dawac recepty ze znizka ja np chodze prywatnie badania i tak dalej wszystko place ale np recepty na clexan i tak dalej mam na Ryczałt juz ..
 
Ja już nie wierzę w szacowana wagę...
Moj synek urodzil sie w 37tc z waga 4180g a dzien przed w usg byl 3,5kg to jeszcze położna mierząc mnie orzed porodem triche krecila nosem, ze 3,5 kg to jak na mnie moze byc dużo...
Jak urodzil sie taki olbrzym to wszyscy byli w szoku, strach pomyslec co by bylo w 40tc
U mnie gin ocenil wage na 3100 na ostatniej wizycie 3dni przed porodem [emoji6] Mlody urodziny 3050[emoji14]
Ale inny lekarz robiac mi usg w pierwszym szpitalu jak sie akcja zaczynala wage oszacowal na gora 2000 i odeslal do innego szpitala bo na pewno to wczesniak i wszyscy lekarze ktorzy mnie wcześniej badali to sie mylili a ja skoro taka mloda to pewnie nawet nie wiem kiedy zaszlam [emoji14]
 
Witam!
Czy wy też macie zawroty głowy? Nie mogę za długo postać bo zaraz mi się w głowie kręci. Dziś nawet prania z suszarki nie mogłam zebrać, bo od razu miałam karuzele w głowie:(

Tez tak mam, dzis jak sie malowalam to musiałam zrobić sobie przerwę i usiasc
 
Kiepsko szkoda ze gin niema mozliosci dawac recepty ze znizka ja np chodze prywatnie badania i tak dalej wszystko place ale np recepty na clexan i tak dalej mam na Ryczałt juz ..
No niestety akurat ten ani wczesniejsza gin nie maja umowy z nfz więc pech i musze placic za leki, paski[emoji57]
Tyle dobrze ze mimo ze chodze do prywatnych lekarzy to za wizyty nie płacę bo to z pakietu z pzu [emoji6]
Najlepsze jest chyba to jak babka w aptece ostatnio wziela ode mnie receptę od endo na euthyrox i tak patrzy i mowi "ale wie pani ze to jest pelnoplatna recepta ? " mowie ze tak i z ciekawosci pytam jak roznica jakby było refundowane a ona mi odpowiada "noo 50gr " [emoji23][emoji23][emoji85]
 
Co do szacowania wagi też srednio w to wierze no ale maja próg błedu 500g+/- a dla mnie to mega duzy prog i z ta technologia jaka maja powinno to byc duzo mniej .. Moja starsza miala dzien przed porodem miec 4200 a urodzila sie 3550 mlodsza z kolei miala nie dobic do 2500 a urodzila sie 3600
No to faktycznie duza rozbieżność. Ja po czasie ciesze się, ze mi cesarki nie zrobili więc nawet dobrze, ze szacowana wyszla mniejsza. Mam nadzieję, ze teraz w ogole coreczka bedzie taka bardziej wymiarowa ;)
 
No niestety akurat ten ani wczesniejsza gin nie maja umowy z nfz więc pech i musze placic za leki, paski[emoji57]
Tyle dobrze ze mimo ze chodze do prywatnych lekarzy to za wizyty nie płacę bo to z pakietu z pzu [emoji6]
Najlepsze jest chyba to jak babka w aptece ostatnio wziela ode mnie receptę od endo na euthyrox i tak patrzy i mowi "ale wie pani ze to jest pelnoplatna recepta ? " mowie ze tak i z ciekawosci pytam jak roznica jakby było refundowane a ona mi odpowiada "noo 50gr " [emoji23][emoji23][emoji85]
No to niezle [emoji23][emoji23] ja np za clexan place ok 120 zl na miesiac a normalnie to tyle bym placila razy 3 [emoji23]
 
reklama
Do góry