reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny, czy któraś z Was umawia się na planowe cięcie w W-wie? Jak jest lepiej? Czekac na bole porodowe czumówić się na planowe?
 
reklama
moja pchelka dzisiaj szaleje. ostatnio nic sie nie odzywala a teraz nadrabia. jak mnie to cieszy [emoji16] nie spodziewalam sie ze okres ciazowy jest az tak emocjonujący. Pisalyscie o nadmiernym myśleniu o ciąży. ja tez tak mam. co chwile cos czytam liczę dni tygodnie. chyba to normalne . jakbym znala juz płeć to bym i rzeczy "ciekawe" kupowala. [emoji4] bylam ostatnio w mrowce z mezem i byly fajne maskotki przyczepiane do wózka ale ze nie wiedzialam czy kupic z dodatkiem niebieskim czy różowym to odpuscilam. moj mąż za to z przeciwnego stoiska pukal sie w czolo jak widzial moje dylematy [emoji23]
 
moja pchelka dzisiaj szaleje. ostatnio nic sie nie odzywala a teraz nadrabia. jak mnie to cieszy [emoji16] nie spodziewalam sie ze okres ciazowy jest az tak emocjonujący. Pisalyscie o nadmiernym myśleniu o ciąży. ja tez tak mam. co chwile cos czytam liczę dni tygodnie. chyba to normalne . jakbym znala juz płeć to bym i rzeczy "ciekawe" kupowala. [emoji4] bylam ostatnio w mrowce z mezem i byly fajne maskotki przyczepiane do wózka ale ze nie wiedzialam czy kupic z dodatkiem niebieskim czy różowym to odpuscilam. moj mąż za to z przeciwnego stoiska pukal sie w czolo jak widzial moje dylematy [emoji23]
A płeć jeszcze niepotwierdzona?
 
Dziewczyny, czy któraś z Was umawia się na planowe cięcie w W-wie? Jak jest lepiej? Czekac na bole porodowe czumówić się na planowe?
Ja będę umawiać CC w Warszawie, ale wstępnie dopiero w lutym moja gin będzie mi szukała miejsca. Z tego co wiem nie czekasz na bóle tylko masz określony dzień i godzinę. Cesarke robi się ok 39 tyg. czyli fizjologiczne wcześniej niż naturalny poród. Na pewno wszystko zależy też od stanu zdrowia i powodu z jakiego masz cesarke. Ja mam że względu na implanty w kręgosłupie nie mogę przeć, więc pewnie koło 39 tyg.
moja pchelka dzisiaj szaleje. ostatnio nic sie nie odzywala a teraz nadrabia. jak mnie to cieszy [emoji16] nie spodziewalam sie ze okres ciazowy jest az tak emocjonujący. Pisalyscie o nadmiernym myśleniu o ciąży. ja tez tak mam. co chwile cos czytam liczę dni tygodnie. chyba to normalne . jakbym znala juz płeć to bym i rzeczy "ciekawe" kupowala. [emoji4] bylam ostatnio w mrowce z mezem i byly fajne maskotki przyczepiane do wózka ale ze nie wiedzialam czy kupic z dodatkiem niebieskim czy różowym to odpuscilam. moj mąż za to z przeciwnego stoiska pukal sie w czolo jak widzial moje dylematy [emoji23]
Ja właśnie nie lubię tego ubierania dziewczynka na różowo, chłopiec na niebiesko, jakoś to dla mnie okropne. Ja ciuszki mam neutralne, beż, biały, szary. Jeśli będę miała dziewczynke w życiu nic różowego jej nie kupię [emoji2957]
 
Ja będę umawiać CC w Warszawie, ale wstępnie dopiero w lutym moja gin będzie mi szukała miejsca. Z tego co wiem nie czekasz na bóle tylko masz określony dzień i godzinę. Cesarke robi się ok 39 tyg. czyli fizjologiczne wcześniej niż naturalny poród. Na pewno wszystko zależy też od stanu zdrowia i powodu z jakiego masz cesarke. Ja mam że względu na implanty w kręgosłupie nie mogę przeć, więc pewnie koło 39 tyg.Ja właśnie nie lubię tego ubierania dziewczynka na różowo, chłopiec na niebiesko, jakoś to dla mnie okropne. Ja ciuszki mam neutralne, beż, biały, szary. Jeśli będę miała dziewczynke w życiu nic różowego jej nie kupię [emoji2957]
Mi nie podoba się taki chamski, demonstracyjny róż, ale ten kolor ma duuużo subtelnych i pięknych odcieni przy tym :)) nie omieszkam oczywiście mojej dziewczynki ubrać też w coś niebieskiego jak mi się spodoba. ;)
 
Mi nie podoba się taki chamski, demonstracyjny róż, ale ten kolor ma duuużo subtelnych i pięknych odcieni przy tym :)) nie omieszkam oczywiście mojej dziewczynki ubrać też w coś niebieskiego jak mi się spodoba. ;)

Propos kolorów to wczoraj mi się śniło ze urodziłam blizniaki chłopca i dziewczynkę i jedno lozeczko bylo niebieskie a drugie różowe :rofl:
 
reklama
[emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344][emoji344] WAŻNE!

Dziewczyny , napisałam do aniaslu i otrzymałam wiadomość, że jeśli postanowimy utworzyć wątek zamknięty to moderatorka tego wątku może w każdej chwili dodawać nowe osoby.
Ktoś chętny na Moderatora? [emoji39][emoji41]
 
Do góry