reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć mamusie ! :) Chciałam juz oficjalnie do Was dołaczyć, chociaż tu sie tyle dzieje, że nie wiem czy nadążę no ale przynajmniej od czasu do czasu będę się miała kogo poradzić w razie jakiś wątpliwości :) to troszkę o mnie: to jest moja pierwsza ciążą ( i baaardzo wszystkim się ekscytuję :D ) termin z OM jak i z USG prenatalnego mam na 23 czerwca, więc jestem w 14 tygodniu i 6 dniu. Płeć jeszcze nie jest potwierdzona na 100% ale pierwsze podejrzenia są na synka,bardzo się z tego cieszę chociaż mąż chyba bardziej byłby za dziewczynką ;p w styczniu kończę 27 lat i jestem z dolnego śląska. Dzidziuś jak na razie zdrowy ale mame to ciagle męczy porannymi wymiotami i ogromnym bólem głowy. Gratuluje Wam wszystkim tych małych pociech, które rosną pod sercem :)

Witaj a skąd dokładnie jesteś jeśli można wiedzieć? Ja z Wrocławia :)
 
reklama
Dzięki za troskę ;* nie zrobię nic na co mój organizm nie będzie gotowy... zresztą właśnie po ciepłym prysznicu i prasowaniu koszul zrobiło mi się bardzo niedobrze i puls skoczył do 118... [emoji53][emoji53][emoji53]
No to oszczedzaj sie kochana [emoji8]
Nic a nic.. zreszta z mojego malego B zrobilo się duże B i póki co piersi nie rosną bardziej.
jeszcze nic nie leci.
Zazdro bo u mnie juz sie pojawia [emoji849]
 
dziewczyny wracamy do normy widze. wiadomosc za wiadomoscia [emoji16] brakowalo mi troszke forum przez swieta. uzaleznilam się bardziej niz od facebooka. tam juz rzadziej zagladam za to tutaj co chwile [emoji6] kiedy robimy watek zamknięty? mozna by sie bardziej otworzyć . moj maz to mowi ze zwariowalam tyle czytajac forum[emoji4]
 
dziewczyny wracamy do normy widze. wiadomosc za wiadomoscia [emoji16] brakowalo mi troszke forum przez swieta. uzaleznilam się bardziej niz od facebooka. tam juz rzadziej zagladam za to tutaj co chwile [emoji6] kiedy robimy watek zamknięty? mozna by sie bardziej otworzyć . moj maz to mowi ze zwariowalam tyle czytajac forum[emoji4]
Ciągle waham się czy to dobry moment. Choćby dzisiaj pojawiły się nowe osoby ;)
Dziewczyny, które tylko czytacie, a nie piszecie - dajcie znak życia! ;))))
PS. Też jestem uzależniona od tego forum [emoji39]
 
dziewczyny wracamy do normy widze. wiadomosc za wiadomoscia [emoji16] brakowalo mi troszke forum przez swieta. uzaleznilam się bardziej niz od facebooka. tam juz rzadziej zagladam za to tutaj co chwile [emoji6] kiedy robimy watek zamknięty? mozna by sie bardziej otworzyć . moj maz to mowi ze zwariowalam tyle czytajac forum[emoji4]
Tez sie ciagle zastanawiam nad zamkniętym watkiem [emoji848] myslalam ze po nowym roku juz byloby ok ale jak widac ciagle ktos nowy dochodzi [emoji57] tylko ze tak to moze byc i do czerwca ze ciagle ktos bedzie przychodzil [emoji57]
A moze zrobimy juz teraz watek zamkniety ale piszmy tez nadal i tutaj zeby nowe dziewczyny daly sie nam tez poznac i po jakims czasie i one do nas dolacza ? [emoji848]
 
reklama
Tez sie ciagle zastanawiam nad zamkniętym watkiem [emoji848] myslalam ze po nowym roku juz byloby ok ale jak widac ciagle ktos nowy dochodzi [emoji57] tylko ze tak to moze byc i do czerwca ze ciagle ktos bedzie przychodzil [emoji57]
A moze zrobimy juz teraz watek zamkniety ale piszmy tez nadal i tutaj zeby nowe dziewczyny daly sie nam tez poznac i po jakims czasie i one do nas dolacza ? [emoji848]
jestem jak najbardziej za. kto bedzie chcial sie ujawnić no to pojdzie z nami na zamkniety a jesli ktos sie pojawi na tym po jakimś czasie to mozemy go potem dodac. bo tak to nigdy sie nie zdecydujemy [emoji4]
 
Do góry