reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Gratulacje :) Gratulacje :) Gratulacje :) Ale macie piękne już dzieciaczki :) ja siedzę już w kolejce..
Co do nerki miałam zakładany ten cewnik w poprzedniej ciąży wyciągnęli 6 tyg po porodzie.. Nie przyjemne uczucie ale nie boli :)

Grabcia ale czułaś to jak miałaś założone? W jaki sposób to zakładają? Nie jest to inwazyjne dla malucha?
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj po wizycie macica pięknie się oczyściła po poronieniu doktorek powiedział, że nie widzi przeciwskazań żebyśmy zaczęli się starać ponownie bo widzi,że zaczyna się nowy cykl i endometrium zaczyna rosnąć także zobaczymy co z tego wyjdzie chociaż strach mam wielkiego ;)GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK PIĘKNE MACIE TE MISIACZKI Słodziaczki♥️♥️♥️
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj po wizycie macica pięknie się oczyściła po poronieniu doktorek powiedział, że nie widzi przeciwskazań żebyśmy zaczęli się starać ponownie bo widzi,że zaczyna się nowy cykl i endometrium zaczyna rosnąć także zobaczymy co z tego wyjdzie chociaż strach mam wielkiego ;)GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK PIĘKNE MACIE TE MISIACZKI Słodziaczki♥️♥️♥️
Powodzenia w staraniach, dzidzia niedlugo do Was wroci, po prostu postanowila zmienic termin :) Trzymaj sie cieplo ;*
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj po wizycie macica pięknie się oczyściła po poronieniu doktorek powiedział, że nie widzi przeciwskazań żebyśmy zaczęli się starać ponownie bo widzi,że zaczyna się nowy cykl i endometrium zaczyna rosnąć także zobaczymy co z tego wyjdzie chociaż strach mam wielkiego ;)GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK PIĘKNE MACIE TE MISIACZKI Słodziaczki♥️♥️♥️
Kciuki za powodzenie!!!!!! :)
 
Grabcia ale czułaś to jak miałaś założone? W jaki sposób to zakładają? Nie jest to inwazyjne dla malucha?
Po założeniu nie czułam.. Ale zakładanie i wyciąganie nie przyjemne momentami bolesne ale może dlatego że ja przy zakładaniu już byłam 5tyg w szpitalu i dosłownie wszystko mnie bolało.. Dla malucha nie jest grozne.. Chociaż ja zlapalam skurcze ale nie powiem że przez cewnik bo może przez męczące już kilka tyg wymioty ... Zakładają przez cewke moczowa na fotelu ginekologicznym.. Jakbyś miała jeszcze pytania to śmiało :)
 
Już cała rodzina wie, musialam wszystkich obdzwonić..myslalam ze bedzie gorzej tata troche smutny ale nie jest zle [emoji4][emoji4]reszta rodziny raczej pozytywnie (moze babcia która prababcia zostanie w dużym szoku) ale kamień spadł z serca..jutro kolej na szefa [emoji33][emoji849]
 
reklama
Już cała rodzina wie, musialam wszystkich obdzwonić..myslalam ze bedzie gorzej tata troche smutny ale nie jest zle [emoji4][emoji4]reszta rodziny raczej pozytywnie (moze babcia która prababcia zostanie w dużym szoku) ale kamień spadł z serca..jutro kolej na szefa [emoji33][emoji849]
Jak ja szefa przezylam, to kazdy przezyje :D :D
 
Do góry