reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja pospalam od 15[emoji57] troche mi lepiej, wlasnie koncze sie ogarniac i po 17 jedziemy [emoji32]
Nie martw się będzie dobrze :)
Ja już po wizycie:) jak to lekarz ujął mały wioślarz:) taki ruchliwy:) za dwa tygodnie prenatalne i niestety podwyższony cukier i muszę zrobić krzywą:/Zobacz załącznik 914555
Fajny wioślarz ❤️ a cukier też mi pewnie wyjdzie.
Mam mega biegunkę i ogromny bol jelit :(:(:(
Ojej, co się stało? Coś jadlas czy wirus?
Szanse już są, ale dużo zależy od umiejętności lekarza, od aparatu USG i współpracy maleństwa :) fajnie by było :) bede trzymać za to kciuki :)
Dziękuję :) okaże się a jeśli nie to przed świętami pojadę prywatnie.
 
Dziewczynki a orientujecie się może o co chodzi, bo zapomniałam zapytać ginki. Na ostatniej wizycie USG pokazało termin porodu 13.06 a na dzisiejszej 11.06 ? Dlaczego tak się dzieje ?
 
IMG_4295.JPG

Moja piękna wstydliwa pesteczka! Mamy 2,79 czyli od soboty urosła ponad 40mm prenatalne umówione na 26.11 wszystko na dzień dzisiejszy idealnie :) zła diagnoza tylko co do nerki :( jeżeli ból będzie wracał grozi mi cewnik jakiś tam w środku :( jeżeli mimo czopków będę wymiotować więcej niż 10 razy to od razu do szpitala bo pogorszy się sytuacja nerki...
 

Załączniki

  • IMG_4295.JPG
    IMG_4295.JPG
    331,7 KB · Wyświetleń: 222
Ja w poprzedniej ciąży tak miałam. Lekarz stwierdził, że rosnąca macica uciska mi nerw. Ból był straszny, przez kilka tygodni powłóczyłam nogą, wstawanie z łóżka czy kanapy było koszmarem. Potem mały człowiek zmienił jakoś pozycję i przeszło z dnia na dzień.
A w jakim tygodniu to miałaś? Tak wcześnie jest to możliwe? (Zaczynam jutro 11 tydzień)
 
Biedna:(( ja nie miałam ale kilka moich znajomych w ciąży akurat miały rwę kulszowa, to ponoć naprawdę przekichanie boli:( oby nie dotyczyło Ciebie. Trzym kciuki zeby przestało jak najszybciej bolec
Dziękuję! Oby tak się to nie skonczyło, bo wiem jak kręgosłup potrafi okropnie boleć. [emoji53]
 
reklama
Dziewczynki a orientujecie się może o co chodzi, bo zapomniałam zapytać ginki. Na ostatniej wizycie USG pokazało termin porodu 13.06 a na dzisiejszej 11.06 ? Dlaczego tak się dzieje ?
Chodzi o wielkość bobaska, na tej podstawie określa się przybliżoną datę porodu ;) ja z OM mialam 7+0 a z pierwszego usg 6+4. Zobaczymy jak teraz będzie, może pchełka podrosła szybko [emoji39] :)
 
Do góry