reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Czy asiakkk94 pisala juz co z beta i ja to przeoczylam? Wie ktos cos?
Bety dziś nie udało mi się zrobić bo okazało się że Panie dziś pracowały tylko od 7 do 8 , wkurzyłam się bardzo ale nie chciałam nigdzie indziej robić bo wiem że mają różne skale. Więc jutro zrobię , będę miała świeży wynik przed wizytą
 
reklama
Zobacz załącznik 914584
Moja piękna wstydliwa pesteczka! Mamy 2,79 czyli od soboty urosła ponad 40mm prenatalne umówione na 26.11 wszystko na dzień dzisiejszy idealnie :) zła diagnoza tylko co do nerki :( jeżeli ból będzie wracał grozi mi cewnik jakiś tam w środku :( jeżeli mimo czopków będę wymiotować więcej niż 10 razy to od razu do szpitala bo pogorszy się sytuacja nerki...
Super ze w porządku z dzieckiem:) a jeśli chodzi o nerek to trzymam kciuki żeby się sytuacja nie pogorszyła.....będzie dobrze!:)
 
Nie martw się będzie dobrze :)

Fajny wioślarz ❤️ a cukier też mi pewnie wyjdzie.

Ojej, co się stało? Coś jadlas czy wirus?

Dziękuję :) okaże się a jeśli nie to przed świętami pojadę prywatnie.
Dziś wyjątkowo mało jadłam...nagle mi się taki wzdety brzuch zrobił po kawie zaraz....i tragedia mega twardy a po chwili biegunka i jelita męczą do teraz a biegunka póki co przeszls
 
Już cała rodzina wie, musialam wszystkich obdzwonić..myslalam ze bedzie gorzej tata troche smutny ale nie jest zle [emoji4][emoji4]reszta rodziny raczej pozytywnie (moze babcia która prababcia zostanie w dużym szoku) ale kamień spadł z serca..jutro kolej na szefa [emoji33][emoji849]
No widzisz! Najważniejsi z głowy:)
 
No dobra, troche mi zeszlo i witam sie dopiero teraz po wizycie [emoji6] nasz maly szkrab ma 2,85cm, widać rączki, nóżki i slyszalam serduszko [emoji7][emoji7] wedlug usg tp 7.06. Czyli nadal jeden dzien roznicy niz z om [emoji6] karta ciąży zalozona [emoji1] tylko waga mi sie nie podoba [emoji23]
No i dostalam euthyrox 50, musze zapisac sie do endo, glukoza za wysoka wiec mam zrobic krzywa ale dopiero tuz przed sama wizytą czyli przed 3.12 bo na ten dzien juz mam umowiona kolejna [emoji6]
No i dla mnie hit[emoji4] mimo ze moja gin nie pracuje na NFZ mogla mi wystawic skierowanie na prenatalne [emoji1] ze wzgledu na podejrzenie cukrzycy i niedoczynność tarczycy, takze moge zrobic te badania na nfz [emoji6][emoji4]



A tu moje maleństwo [emoji7][emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 914596
Cudo!!!! Cieszę się ze wszystko ok:*
 
reklama
Do góry