reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny będzie dobrze!! Na pewno!! Trzymam kciuki!!
U mnie znów na odwrót.. Nie było mi nic a ostatnio piersi ciezkie dużo większe i bolą i kluja :(
 
k
Hej dziewczyny A ja dzisiaj byłam na wizycie niestety u innej Pani ginekolog bo moja jest w Afryce na wakacjach. I wyszłam z płaczem. Była to wizyta na NFZ wiec juz wiem że nigdy na takiej nie będę. Najpierw Pani Doktor wypytala mnie o moje poprzednie ciążę i wręcz z oburzeniem mi sie zapytała dla czego urodziłam naturalnie drugie dziecko skoro poród byl w 34 tygodniu A dziecko miało tylko 2260. A ja jej na to że nie ja zdecydowałam o tym tylko lekarze. Później mi powiedziała że jak się plami to się nie leży tylko leki bierze bo leżeniem poronienia nie zatrzymam. Następnie mnie zbadała i powiedziała że mam stan zapalny, że nie mam rozwarcia i że wszystko ok. Jak zapytałam o usg to mi powiedziała że mi w tym tygodniu nie przysługuje bo dopiero 9+2 tylko dopiero w 11 tygodniu. Nie zleciła mi żadnych badań A od początku ciazy nie mialam żadnych badań krwi. A na sam koniec była zła że ma mi dać l4 po czym nie umiała go wypisać. I jestem w kropce. Idę jutro na własną rękę zrobic badania krwi bo mialam w ostatniej ciazy problem z tarczycą,morfologie i glukoza A resztę chyba jak będę na wizycie u swojej ginekolog 6.12. A tymczasem zeby sie uspokoić pojde do innego dobrego ginekologa w piątek.
Nie wiem nawet czy mojemu dziecku bije serduszko [emoji24]
o matko co za lekarz:( a nie mozesz jeszcze do innego na konsultacje? dla wlasnego psychicznego spokoju
 
ja wlasnie wrocilam z laboratorium, wyniki kolo 14, zobaczymy co mi tam wyszlo ale głownie czekam na wyniki toxo ....w 1 ciazy wyszlo ze nie przechodzilam nigdy wiec i teraz pewnie bedzie to samo....no nic zobaczymy :)
 
ja wlasnie wrocilam z laboratorium, wyniki kolo 14, zobaczymy co mi tam wyszlo ale głownie czekam na wyniki toxo ....w 1 ciazy wyszlo ze nie przechodzilam nigdy wiec i teraz pewnie bedzie to samo....no nic zobaczymy :)
Ja zaraz idę do laboratorium, na szczęście na betę nie trzeba być na czczo więc idę przed końcem , może nie będzie ludzi
 
Termin mam na 10 czerwca. Wczoraj miałam usg już 2.5 cm
 

Załączniki

  • IMG_20181106_124854.jpg
    IMG_20181106_124854.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Czesc dziewczyny,
Jesli o pechu mowa, to wczoraj spadlam ze schodow. Bo przeciez tego wlasnie w ciazy trzeba. Jestem tak poobijana, ze chodzic nie moge, na szczescie brzuch ominelo. O 11 mam wizyte i usg.
 
Do góry