reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja też muszę się już ubierać w ciążowe ubrania ....szczegolnie spodnie,bo brzuch mimo że nie jest za duży ale cisną normalne jeansy. Teraz beda w Lidlu spodnie i inne ubrania ciążowe ....nie wiem czy gustujecie w takich sklepach ale ja juz sie przekonałam że można dobrze trafić jeśli chodzi o jakoś i cenę. Wiadomo że nie każdy produkt.
Kiedy będą w Lidlu? Dziś rano właśnie myślałam, że mogli by coś dać, bo tam ceny rozsadne[emoji6]
 
reklama
Bardzo lubię lidla. Mają dobre jakościowo ubrania...dzieciakom non stop coś tam kupuję. A dziś kupiłam te ubranka na olx-fajne za niewielką cenę. Nie lubię przepłacać ;-) A w lidlu chyba bluzkę z długim rękawem sobie kupię.
Ja też chlopakom tam kupuje....ceny jak w pepco A jakość zdecydowanie lepsza. Ja myślę teraz o spodniach ciążowych....trzeba sobie jakos umilić ten czas
 
Ja też muszę się już ubierać w ciążowe ubrania ....szczegolnie spodnie,bo brzuch mimo że nie jest za duży ale cisną normalne jeansy. Teraz beda w Lidlu spodnie i inne ubrania ciążowe ....nie wiem czy gustujecie w takich sklepach ale ja juz sie przekonałam że można dobrze trafić jeśli chodzi o jakoś i cenę. Wiadomo że nie każdy produkt.
Tutaj niestety było miesiąc temu albo wcześniej i nie załapałam się. Nie szkodzi teraz tylko dwie pary spodni, reszta będzie później. No i staniki nowe :p
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze jak kichniecie to
Was kluje tak jakby w jajnikach?
W prawym :-) Nie tylko przy kichnieciu. Podczas poprzedniej ciąży też tak miałam i nawet mówiłam o tym gin, na co on podczas robienia usg powiedział, że to dlatego, że z prawego jajnika była owulacja.
Ale w sumie to mnie ogolnie kluje, ciągnie, dosłownie czuję jak macica rośnie. Dobrze, że w tej ciąży nie mam wzdec i zaparc (a wręcz przeciwnie), bo wtedy to dopiero dół brzucha boli.
 
Do góry