reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja mieszkam na 4 piętrze... Dobrze że wracając ze spaceru to psy mnie wciągają na górę [emoji23] generalnie jestem wysportowana, a teraz mam kondycję jak większość starszych pań mieszkających w tym samym bloku[emoji14]
Ja to samo, 4 piętro i jak wejdę na gore to padam na lozko od razu[emoji57] a wcześniej wbiegalam po dwa stopnie [emoji57]
A cóż to za gra? [emoji41]
Moja ? [emoji14] Red dead redemption [emoji14]
 
reklama
Ja to samo, 4 piętro i jak wejdę na gore to padam na lozko od razu[emoji57] a wcześniej wbiegalam po dwa stopnie [emoji57]Moja ? [emoji14] Red dead redemption [emoji14]
O tak właśnie było, mogłam się ścigać kto pierwszy na górze [emoji23]

Tak tak, Twoja, nie ten post zacytowałam [emoji6] a muszę zobaczyć co to, moz też sobie w coś pogram [emoji6]
 
Nienie ma takiej opcji...moj po moim porodzie przedwczesnym bo w 34 tygodniu, po bólach krzyżowych i rozcięciu mnie w każdą stronę.. .powiedział mi że poród to jak zatwardzenie i że on miał juz nie raz i dał radę....myślałam że go wtedy udusze
kurde ale skomentowal.....:p ja tez mialam bóle krzyzowe tragedia;/
 
Ja też muszę się już ubierać w ciążowe ubrania ....szczegolnie spodnie,bo brzuch mimo że nie jest za duży ale cisną normalne jeansy. Teraz beda w Lidlu spodnie i inne ubrania ciążowe ....nie wiem czy gustujecie w takich sklepach ale ja juz sie przekonałam że można dobrze trafić jeśli chodzi o jakoś i cenę. Wiadomo że nie każdy produkt.
tez sie czaje w lidlu na te spodnie ciążowe:) fajne tam maja bardzo jakosciowe ubrania zwlaszcza dla dzieci :)
 
A ja dzisiaj pope działam na cmentarz ogarnąć i normalnie masakra... Zmęczona jakbym maraton przebiegła... Później wejście na 4pietro z 3 odpoczynkami... Noz makabra...teraz leżę i odpoczywam przed wizytą i się już stresuje tak że sciagnelan z paznokci hybryde ... :(
Ja też chyba muszę się ogarnąć w Lidlu spodnie bo niby brzuszka nie ma a guziki w spodniach mnie cisna:)
 
Ja też muszę się już ubierać w ciążowe ubrania ....szczegolnie spodnie,bo brzuch mimo że nie jest za duży ale cisną normalne jeansy. Teraz beda w Lidlu spodnie i inne ubrania ciążowe ....nie wiem czy gustujecie w takich sklepach ale ja juz sie przekonałam że można dobrze trafić jeśli chodzi o jakoś i cenę. Wiadomo że nie każdy produkt.
Bardzo lubię lidla. Mają dobre jakościowo ubrania...dzieciakom non stop coś tam kupuję. A dziś kupiłam te ubranka na olx-fajne za niewielką cenę. Nie lubię przepłacać ;-) A w lidlu chyba bluzkę z długim rękawem sobie kupię.
 
Ja ciazowych ubran jakos specjalnie nie zamierzam kupować, mam dużo wieszych ciuchow i w nich zamierzam chodzić [emoji57]

Lece robic obiad, rybka ziemniaczki i surówka z pora i jablka [emoji7]
 
reklama
Jest gorzej. W pierwszej ciąży studiowałam 2kierunku+praktyka+wolontariat i jakoś ogarnialam mdłości itd. W drugiej ciąży oprócz dziecka pod opieką też jeszcze studiowalam i sporo zakuwalam. Bronilam się z 3miesiecznym drugim dzieckiem. A teraz masakra. Nie pracuje, ale mam takie mdłości, bóle głowy, że codziennie ogarnianie domu+odwozenie do przedszkola, wysylanie do szkoły itd przerastają mnie. Nawet czytać nie potrafię bo zaraz kręci mi się mocniej w głowie. Mam nadzieję, że tylko pierwsy trymestr taki będzie.
A poród...hmm...najbardziej boję się wagi (pierwsze 3150g, drugie prawie 4kg) i tego że moje dzieci są zawsze po terminie z om (jedno 5dni, drugie 8). A niestety polska rzeczywistość wygląda tak, że najchętniej wywoluje się poród oxy ledwo minie termin. Ja nie zgodziłam się ani na oxy, ani na hospitalizacje. Robiłam kontrolne usg i ktg po terminie i poród zaczął się sam. Ale nie wiem czy wystarczy mi sił na walkę o swoje przy kolejnej ciąży :-) Dodatkowo przeprowadzilam się na drugi koniec Polski, więc nie mam mojego ukochanego gina, znajomych położnych itd
Jakbyś potrzebowała "posmęcić" to pisz śmiało pw ;-)
Ja tez się obawiam wagi urodzeniowej bobasa, corka ważyła 3900 a syn 4230 az pielegniarki przychodziły go ogladać :)
 
Do góry