reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Kto nazwal mdłości ciążowe porannymi to ja nie wiem [emoji14] caly dzien nic mi nie jest a wieczorem mdłości i bol głowy okropny... [emoji17]
Zamelduje sie jutro po badaniach[emoji8] dobranoc dziewczynki [emoji8]
Faktycznie, ja jeśli czuję się gorzej to właśnie wieczorem! Dobranoc i powodzenia jutro [emoji6]
 
Ja też już zmykam do lektury, w tygodniu pewnie mało się będę udzielać, bo ciągle w biegu;) więc trzymam kciuki za wszystkie wizyty i badania! :)
 
Ja też planuję powiedzieć w tym tygodniu, tym bardziej że obecny charakter pracy nie sprzyja ciąży, będą musieli zmienić mi stanowisko pracy bo planuję pracować na tyle długo na ile będzie to możliwe. A żeby być fair wobec pozostałych pracowników, muszę powiedzieć o ciąży w zasadzie już..
Dobrej nocy [emoji4]
 
reklama
Do góry