reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
U mnie z miesiączki termin wychodzi na 17, chociaż jestem pewna że owulacja przesunęła mi się o kilka dni i jakoś udało mi się powstrzymać od pójścia do lekarza :p Ale przyznam, że betę robiłam 4 razy (ostatnio ponad 15 tys) i korci mnie, żeby jeszcze jutro zrobić (wizyta w środę).
 
Cześć, gratuluję! A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Bo ja też termin mam na 29.06.16 a z kalkulatora wypada mi 5 tc +2, ostatnia miesiączka 22.09.18


Hey, ja ostatnią miesiączkę miała 23 września. Oczywiście różnice mogą wynikać z długości cyklu itp. A byłas już u ginekologa?
 
Hej. Ja też mam jutro wizytę zaczynam powoli się denerwować... Ja jak na wizycie będzie ok to powiem w pracy jeszcze w tym tyg. Myślę, że tu dużo zależy od charakteru zawodu. Ja pracuje dużo w terenie, w takich raczej nieciekawych miejscach, oprócz mnóstwa zarazkow, jestem narażona na niebezpieczeństwo że strony klienta. Druga sprawa jest taka że chce szefostwu dać czas żeby jakoś się zorganizowali, bo moje zwolnienie to konieczność zatrudnienia nowego pracownika. Po za tym martwię się że trafię do szpitala zanim powiem i wtedy będzie mi głupio że tak się dowiadują. W pierwszej ciąży leżała w szpitalu 3 razy zanim poszłam rodzic.
 
Hej. Ja też mam jutro wizytę zaczynam powoli się denerwować... Ja jak na wizycie będzie ok to powiem w pracy jeszcze w tym tyg. Myślę, że tu dużo zależy od charakteru zawodu. Ja pracuje dużo w terenie, w takich raczej nieciekawych miejscach, oprócz mnóstwa zarazkow, jestem narażona na niebezpieczeństwo że strony klienta. Druga sprawa jest taka że chce szefostwu dać czas żeby jakoś się zorganizowali, bo moje zwolnienie to konieczność zatrudnienia nowego pracownika. Po za tym martwię się że trafię do szpitala zanim powiem i wtedy będzie mi głupio że tak się dowiadują. W pierwszej ciąży leżała w szpitalu 3 razy zanim poszłam rodzic.
Który masz tc?
 
Hej. Ja też mam jutro wizytę zaczynam powoli się denerwować... Ja jak na wizycie będzie ok to powiem w pracy jeszcze w tym tyg. Myślę, że tu dużo zależy od charakteru zawodu. Ja pracuje dużo w terenie, w takich raczej nieciekawych miejscach, oprócz mnóstwa zarazkow, jestem narażona na niebezpieczeństwo że strony klienta. Druga sprawa jest taka że chce szefostwu dać czas żeby jakoś się zorganizowali, bo moje zwolnienie to konieczność zatrudnienia nowego pracownika. Po za tym martwię się że trafię do szpitala zanim powiem i wtedy będzie mi głupio że tak się dowiadują. W pierwszej ciąży leżała w szpitalu 3 razy zanim poszłam rodzic.
Pewnie lepiej powiedzieć wcześniej, ja już jestem po rozmowie, ale ja mam okey stosunki więc nie było problemu, było zaskoczenie i załamanie ale jest ok
 
reklama
Do góry