reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Z tego co się orientuję to nie mogą Ci wreczyc wypowiedzenia, a nawet gdyby, to w momencie przedstawienia zaświadczenia o ciąży wypowiedzenie należy cofnąć... no chyba, że masz umowę na zastępstwo to wtedy jest inaczej lub umowa kończy Ci się przed upływem 3 miesiaca

Umowa kończy mi się na koniec grudnia, wiec 12tydzien będzie skończony. Ale jeżeli nie powiem wsześniej o ciąży to co mogą mi przecież dać wypowiedzenie
 
Czesc dziewczynki
Ja juz po spotkaniu do komuni corci .W kosciele mnie ostro mdlilo ktos palil na dworze papierochy myslalam ze zwymiotuje . Czesto wogole wymiotujecie bo ja jak na razie 5tc+3 a schudlam 3.5 kg jak na razie to sie martwie jesc nie umiem jak mam cos ugotowac to od razu odruch wymiotny
 
Czesc dziewczynki
Ja juz po spotkaniu do komuni corci .W kosciele mnie ostro mdlilo ktos palil na dworze papierochy myslalam ze zwymiotuje . Czesto wogole wymiotujecie bo ja jak na razie 5tc+3 a schudlam 3.5 kg jak na razie to sie martwie jesc nie umiem jak mam cos ugotowac to od razu odruch wymiotny
U mnie są mdłości ale bez wymiotów, waga stoi puki co w miejscu, obecnie 6+5. Ale mimo że wymiotów brak to zrobienie obiadu graniczy z cudem
 
U mnie są mdłości ale bez wymiotów, waga stoi puki co w miejscu, obecnie 6+5. Ale mimo że wymiotów brak to zrobienie obiadu graniczy z cudem
Agatki a ty w ktorej ciazy jestes ? Bo ja dwie pierwsze bez wiekszych ekscesow wymiotnych a teraz masakra jakas i w dodatku jeszcze dzieciaki czadu daja a ja taka wymeczona
 
reklama
Do góry