reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Fatalnie sie dzisiaj czuje. Mdłości, wymioty nic zjeść nie mogę nie mam siły...i brzuch trochę boli...i tak sobie myślę ze ten co wymyslil powiedzenie ze ciaza to nie choroba to na pewno był facet ;)
Tak samo uważam ;) u mnie niestety też mdłości już bym wolała pochylić się nad porcelaną. Najgorsze że przychodzą po jedzeniu zaczynam mieć taką deprechę od mdłości nic mnie nie cieszy :(
 
reklama
Witajcie!

Napisałam długaśny post i mi się skasował. Ożesz k. :angry:

Dziewczyny, jak się zamieszcza kilka cytatów w jednym poście? ZApomniałam i nie mogę tego odszukać.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i wymiotujące. :-) :)

Nigdy nie spotkałam się z opinią, że mdłości świadczą o dobrze rozwijającej się ciąży. Może to taki argument na pocieszenie i przetrwanie. ;)
Ja póki co czuję się średnio, nie mam apetytu na nic, jem coś z doskoku. Niestety ani regularnie ani zdrowo. Dziś w pracy nie zjadłam nic, po powrocie kanapki i trochę czekolady, bo miałam ochotę. Obiad zjem pewnie na kolację. :errr: A mam zupę pomidorową od wczoraj i zrobię za chwilę kurczaka w potrawce.

W poprzedniej ciąży do końca chodziłam w swoich jeansach (było mi wygodnie) i nie kupiłam żadnego ciążowego ciucha. Zresztą wszystkie objawy, którymi straszyły mnie koleżanki, na szczęście mnie ominęły. Mam nadzieję, że tym razem też ciąża będzie dla mnie tak łaskawa.

Szukałam dzisiaj czegoś czerwonego na Dzień Niepodległości do przedszkola i weszłam do sklepu, w którym były wózki, ale jakoś nie byłabym w stanie dziś wybrać.
 
Dziewczyny chyba wracam do siebie... Zaczynam jeść i coraz mniej zwracam...

Ale wiecie co jest najlepsze nie dostaje w tym szpitalu żadnych leków nawet luteine. Mam tylko kroplowke 2 razy dziennie i czopek od wymiotów (który o dziwo mi pomaga)
Leki oczywiście biorę swoje bo jak tak nagle odstawić wszystko...
Ten szpital masakra...
 
Dziewczyny chyba wracam do siebie... Zaczynam jeść i coraz mniej zwracam...

Ale wiecie co jest najlepsze nie dostaje w tym szpitalu żadnych leków nawet luteine. Mam tylko kroplowke 2 razy dziennie i czopek od wymiotów (który o dziwo mi pomaga)
Leki oczywiście biorę swoje bo jak tak nagle odstawić wszystko...
Ten szpital masakra...
to dobrze ze pomaga [emoji4]bedzie dobrze!
 
Witajcie!

Napisałam długaśny post i mi się skasował. Ożesz k. :angry:

Dziewczyny, jak się zamieszcza kilka cytatów w jednym poście? ZApomniałam i nie mogę tego odszukać.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i wymiotujące. :-) :)

Nigdy nie spotkałam się z opinią, że mdłości świadczą o dobrze rozwijającej się ciąży. Może to taki argument na pocieszenie i przetrwanie. ;)
Ja póki co czuję się średnio, nie mam apetytu na nic, jem coś z doskoku. Niestety ani regularnie ani zdrowo. Dziś w pracy nie zjadłam nic, po powrocie kanapki i trochę czekolady, bo miałam ochotę. Obiad zjem pewnie na kolację. :errr: A mam zupę pomidorową od wczoraj i zrobię za chwilę kurczaka w potrawce.

W poprzedniej ciąży do końca chodziłam w swoich jeansach (było mi wygodnie) i nie kupiłam żadnego ciążowego ciucha. Zresztą wszystkie objawy, którymi straszyły mnie koleżanki, na szczęście mnie ominęły. Mam nadzieję, że tym razem też ciąża będzie dla mnie tak łaskawa.

Szukałam dzisiaj czegoś czerwonego na Dzień Niepodległości do przedszkola i weszłam do sklepu, w którym były wózki, ale jakoś nie byłabym w stanie dziś wybrać.
Żeby dodać cytat, pod postem klikasz +cytat a potem jak chcesz już pisać, to wybierasz wstaw cytaty.
Spodnie to chyba musiałyby być niskie biodrówki, żeby dało się nosić cały czas ja lubię wyższy stan, więc odpada :p
Dziewczyny chyba wracam do siebie... Zaczynam jeść i coraz mniej zwracam...

Ale wiecie co jest najlepsze nie dostaje w tym szpitalu żadnych leków nawet luteine. Mam tylko kroplowke 2 razy dziennie i czopek od wymiotów (który o dziwo mi pomaga)
Leki oczywiście biorę swoje bo jak tak nagle odstawić wszystko...
Ten szpital masakra...
Rzeczywiście szpital trochę lipny, ale dobrze że już masz się lepiej :)
Ja już czekam w kolejce na wizytę, jestem trzecia Aaaa!
Spokojnie! Daj znać jak wielka już jest dzidzia :)
 
reklama
Mój mąż narzeka, że wszystko przesalam, to fakt i że codziennie musi jeść kapustę kiszoną. Co ja zrobię że mi tak smakuje :D
Też was ciągnie do kwaśnego?
 
Do góry