reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Spokojnie dziewczyny, trzymamy kciuki, musi być wszystko dobrze. Nie zapeszając, jestem w 9tc a ani razu nie wymiotowałam. Miałam czasami lekkie mdłości lub było mi słabo, ale to na prawdę tylko kilka dni

nic tylko się cieszyć ;) W pierwszej ciąży nie wymiotowałam ani razu, choć I trymestr był tragiczny.
Teraz dwa razy mi się zdarzyło, ale to chyba win jelitówki, bo córka miała... :D
 
Masz jakieś wskazania?

Ja nie mam i dr mi mówił, że mogą odmówić ale mam nadzieję, że nie. ;)
Nie, żadnych wskazań ale umówiłam się bez problemu, o nic nie pytali. Każda kobieta ma prawo zrobić takie badania ;)
Umówili mnie na 14 tydzień, dokładnie 13+4, mam się stawić o 9.00 i zarezerwowac 2-3h.. od sąsiadki jednak słyszałam, że cale badanie trwa kilka minut [emoji57]
 
Nie, żadnych wskazań ale umówiłam się bez problemu, o nic nie pytali. Każda kobieta ma prawo zrobić takie badania ;)
Umówili mnie na 14 tydzień, dokładnie 13+4, mam się stawić o 9.00 i zarezerwowac 2-3h.. od sąsiadki jednak słyszałam, że cale badanie trwa kilka minut [emoji57]

Mi poprzednio robili test z krwi i potem chyba jak odebrałam wynik pappa to usg, bo właśnie tam mi powiedzieli, że jednak będę miała córkę, a nie syna. ;)
 
Mi poprzednio robili test z krwi i potem chyba jak odebrałam wynik pappa to usg, bo właśnie tam mi powiedzieli, że jednak będę miała córkę, a nie syna. ;)
Też bardzo liczę na to, że tego dnia poznam płeć Bąbelka [emoji1] choć moje przeczucia od dawna celują w syna [emoji39]
 
Kobietki czy Was też pobolewa brzuch po wysilku? Posprzątałam mieszkanie i zaczął mnie kłuc brzuszek.
Mnie dzisiaj od rana kluje i boli. Ale w sobotę chodziłam sporo po lesie, wczoraj też kilku km spacer...Dziś juz też odkurzalam, prasowalam, gotowałam ;-) Myślę, że to zupełnie normalne i niegroźne. Ale zrobienie dnia lenia (u mnie może z 2-3godziny się uda, ale zawsze coś) nie zaszkodzi ;-)
 
Też bardzo liczę na to, że tego dnia poznam płeć Bąbelka [emoji1] choć moje przeczucia od dawna celują w syna [emoji39]

Udało się dodzwonić. Tam są 3 wizyty, ta trzecia właśnie koło 20 tc. Na pierwszej też jest usg, ale to raczej za wcześnie na płeć.

Ja chciałabym drugą córkę. <3
 
reklama
Udało się dodzwonić. Tam są 3 wizyty, ta trzecia właśnie koło 20 tc. Na pierwszej też jest usg, ale to raczej za wcześnie na płeć.

Ja chciałabym drugą córkę. <3
Myślałam, że 2 razy.. te pierwsze badania i później połówkowe.. no ale w sumie skąd mam wiedzieć takie rzeczy skoro to moja pierwsza ciąża [emoji39]

Mi też marzy się córeczka, ale nie wierzę, że tak właśnie będzie [emoji39]
 
Do góry