reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Słonecznego dnia mamusie [emoji1652]

Oj tam, waga nam spadnie po porodzie :D będzie można chodzić na spacery z maluchami, akurat lato się zacznie :)

@Nataśka. Przeważnie jak się chce coś kupić to tak wychodzi.. odpoczywajcie z maluchem [emoji4]
 
Słonecznego dnia mamusie [emoji1652]

Oj tam, waga nam spadnie po porodzie :D będzie można chodzić na spacery z maluchami, akurat lato się zacznie :)

@Nataśka. Przeważnie jak się chce coś kupić to tak wychodzi.. odpoczywajcie z maluchem [emoji4]
No dokładnie, ale to nic wkoncu się uda ;) dziękuję, dziś już lepiej, staram się dużo leżeć :)
 
Dziewczyny a pytanie z innej beczki, czy któraś z Was ma doświadczenie lub się tym interesuje... Pobraniem krwii pępowinowej?
 
Ja wczoraj też byłam na zakupach ( spożywczych) więc się zmwczylam, nie cierpię zakupów. Ale później piekłam pączki z piekarnika, wyszły przepyszne, dobra alternatywa dla tych z tłuszczu. Wczoraj bardzo mnie kłuło podbrzusze więc raczej niewiele robiłam.
Myślałam, ze wiosna idzie a dziś u nas śnieg!
Dziś w planach też niewiele, zabawa z córka i spacer :)

Co do krwi pępowinowej, nie mam pojęcia jak teraz wyglądają banki, opłaty i samo pobranie. Kiedyś koleżanka mi opowiadała. Sama o tym myślałam, ale w UK nie słyszałam o tym, musiałabym może poczytac.
 
Ja wczoraj też byłam na zakupach ( spożywczych) więc się zmwczylam, nie cierpię zakupów. Ale później piekłam pączki z piekarnika, wyszły przepyszne, dobra alternatywa dla tych z tłuszczu. Wczoraj bardzo mnie kłuło podbrzusze więc raczej niewiele robiłam.
Myślałam, ze wiosna idzie a dziś u nas śnieg!
Dziś w planach też niewiele, zabawa z córka i spacer :)

Co do krwi pępowinowej, nie mam pojęcia jak teraz wyglądają banki, opłaty i samo pobranie. Kiedyś koleżanka mi opowiadała. Sama o tym myślałam, ale w UK nie słyszałam o tym, musiałabym może poczytac.
Ja się właśnie zastanawiam.. Jutro będę chciała porozmawiać o tym z lekarzem, ciekawe co mi powie. Mmm to poczucie musiały być pyszne, jeśli to nie tajemnica to proszę o przepis :)
 
Mmm, te pączusie z piekarnika już dawno za mną chodzą bo gdzieś widziałam przypadkowo przepis. Teraz chyba będę też musiała zrobić [emoji39]
 
Mmm, te pączusie z piekarnika już dawno za mną chodzą bo gdzieś widziałam przypadkowo przepis. Teraz chyba będę też musiała zrobić [emoji39]
Hej, dziewczyny ! Dawno mnie tu nie było ale doczytałam, co tam u Was. U mnie ostatnio sporo pracy z przeprowadzką i spontaniczny wyjazd w góry, więc nie było czasu się udzielać. I najważniejsze : jestem po krzywej i nie ma cukrzycy. A jak wyniki u Was?
 
Hej, dziewczyny ! Dawno mnie tu nie było ale doczytałam, co tam u Was. U mnie ostatnio sporo pracy z przeprowadzką i spontaniczny wyjazd w góry, więc nie było czasu się udzielać. I najważniejsze : jestem po krzywej i nie ma cukrzycy. A jak wyniki u Was?
O to super, u mnie krzywa gdzieś za miesiąc dopiero.. Jutro dostanę skierowanie. Fajnie, że masz przeprowadzkę z głowy to też jeszcze niestety przede mną, no ale cóż ;)
 
reklama
Do góry