reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry :)

U nas dziś słoneczko i nawet cieplutko. Człowiek dostaje więcej energii po tych ponurych dniach, chyba dziś będzie duży zapał do działania [emoji38] ale ten czas leci, już tak niewiele nam pozostało do porodu i spotkania z maluszkami.

Z tego co widziałam to moja również wierci się w różne strony póki ma jeszcze miejsce.

Dobrego humoru wszystkim. [emoji217]

To prawda pogoda lepsza i myśli od razu też wesołe [emoji4] Dzidzia od rana daje o sobie znać i nie mogę się doczekać, kiedy ją zobaczę.
 
reklama
Też należę do wz na baby-boom jeszcze z mojej pierwszej ciąży, a to już 6 lat minie( razem z ciążą prawie 7). Nigdy jakis takich problemów nie było. Przez takie "kłócenie się" zaburzone są rozmowy prowadzone na otwartym wątku, trochę bez sensu...
 
Też należę do wz na baby-boom jeszcze z mojej pierwszej ciąży, a to już 6 lat minie( razem z ciążą prawie 7). Nigdy jakis takich problemów nie było. Przez takie "kłócenie się" zaburzone są rozmowy prowadzone na otwartym wątku, trochę bez sensu...
Nie było by tej rozmowy gdyby każdy był fer wobec innych :)
Szkoda już o tym gadać :)
Są inne fora gdzie ludzie normalnie się na wzajem traktują :)
 
Ale ja ciebie popieram...uważam że forum powinno być dobrowolne a nie jakieś przymusowe żeby ktoś mógł usuwać kto nie odpowiada.
No i masz racje. Jest dobrowolne. 60 dziewczyn wyrazilo chęci takiego rozwiazania sprawy wątku i tego kto ma do niego dostep a kto nie. Skoro niektorym z was nie pasowało to jak reszta do tego podchodzi, niektóre nie chcialy (w tym wlasnie Ty) wyslac tych kilku informacji o sobie i byl z tym wielki problem, inne nie odzywaly sie od ponad miesiaca no to wybaczcie ale dla reszty to było nie do przyjęcia. Albo jestesmy na watku i udzielamy sie albo nie ale w takim wypadku trzeba zaakceptować to ze zachodza tu rozne zmiany. Byla tez możliwość przywrocenia do wątku ale jesli ktos przychodzi od razu z pretensjami i twierdzi ze sie panoszymy no to sorry, ale dla mnie i reszty to dziwne podejście jest nie do zaakceptowania...
 
Dokładnie :)
Dziewczyny, możemy pisać tutaj [emoji4] Albo się przenieść w kameralnym gronie !
Dziewczyny nie psujcie sobie humorów w taki dzień [emoji38]

Co do wyprawki, ja mam jakieś ubranka uniwersalne po synku z tych małych rozmiarów, kilka od siostry, łóżeczko również, a tak poza tym to kompletnie nic... jak zastanowić się na spokojnie to tak szybko leci, że zostało już niewiele czasu i będzie ciężko wszystko od razu zgromadzić.
Trzeba już chyba zabrać się za organizowanie listy i rzeczy do szpitala bo dla siebie też nic nie mam.
 
No i masz racje. Jest dobrowolne. 60 dziewczyn wyrazilo chęci takiego rozwiazania sprawy wątku i tego kto ma do niego dostep a kto nie. Skoro niektorym z was nie pasowało to jak reszta do tego podchodzi, niektóre nie chcialy (w tym wlasnie Ty) wyslac tych kilku informacji o sobie i byl z tym wielki problem, inne nie odzywaly sie od ponad miesiaca no to wybaczcie ale dla reszty to było nie do przyjęcia. Albo jestesmy na watku i udzielamy sie albo nie ale w takim wypadku trzeba zaakceptować to ze zachodza tu rozne zmiany. Byla tez możliwość przywrocenia do wątku ale jesli ktos przychodzi od razu z pretensjami i twierdzi ze sie panoszymy no to sorry, ale dla mnie i reszty to dziwne podejście jest nie do zaakceptowania...
Nie chodzi o to, że ktoś nie chciał wysłać informacji, które u mnie prawie wszystkie widnieją w nicku, tylko o wymyślanie takich dziwnych wymogów. Myślę, że już trzeba dać sobie spokój z rozmowami na ten temat, bo to nie ma sensu ;) Wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji, mamy swoje radości i lęki i dla mnie przebywanie na forum zamkniętym w takiej atmosferze i tak nie ma sensu, bo szukałam czegoś innego.
 
reklama
Dokładnie :) Dziewczyny nie psujcie sobie humorów w taki dzień [emoji38]

Co do wyprawki, ja mam jakieś ubranka uniwersalne po synku z tych małych rozmiarów, kilka od siostry, łóżeczko również, a tak poza tym to kompletnie nic... jak zastanowić się na spokojnie to tak szybko leci, że zostało już niewiele czasu i będzie ciężko wszystko od razu zgromadzić.
Trzeba już chyba zabrać się za organizowanie listy i rzeczy do szpitala bo dla siebie też nic nie mam.
Właśnie przydałaby się jakaś lista, bo jestem zielona! :D
 
Do góry