reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Nie będę komentować twojej postawy która przyjelas od początku bo jesteś taka niezastąpiona.
To że każda z nas opowiada prywatne sprawy o sobie w wątku zamkniętym to rzecz oczywista. I każda z nas jest ważna.
Po to służy forum ale trochę wyluzuj.
Na innych forach nie ma takiej osoby jak ty która utrudnia
Też nie rozumiem, dlaczego piszesz personalnie... Decyzja należała do wszystkich, które udzielają się na forum zamkniętym. @Pianistka1991 działała zgodnie z naszym zdaniem i to administracja usunęła dane osoby.
 
reklama
Witam... podczytuje czasami otwarty watek i Musze sie tu wtracic. @Pianistka1991 akurat jest niezastapiona i pilnuje - chociaz nie musi - tego zebysmy na watku zamknietym czuly bezpieczenstwo i komfort wypowiedzi. Bylo na prawde duzo czasu zeby dac sie poznac , wielokrotnie powtarzane byly prosby o wpisanie sie do tabelki. Jezeli ktos nie ufa nam na tyle zeby podac podstawowe dane o sobie i nie udziela sie na tyle zeby dac sie poznac to dlaczego ma miec dostep do wszystkich informacji ktore my podajemy o sobie ? Poza tym decyzja o usunieciu osob nieaktywnych byla wspolna decyzja a nie decyzja @Piniastka1991.
Dokładnie tak:) myśle ze nie ma co mówić o panoszeniu sie kiedy jest to zgodne zdanie kilkudziesięciu osób :)
 
Witam... podczytuje czasami otwarty watek i Musze sie tu wtracic. @Pianistka1991 akurat jest niezastapiona i pilnuje - chociaz nie musi - tego zebysmy na watku zamknietym czuly bezpieczenstwo i komfort wypowiedzi. Bylo na prawde duzo czasu zeby dac sie poznac , wielokrotnie powtarzane byly prosby o wpisanie sie do tabelki. Jezeli ktos nie ufa nam na tyle zeby podac podstawowe dane o sobie i nie udziela sie na tyle zeby dac sie poznac to dlaczego ma miec dostep do wszystkich informacji ktore my podajemy o sobie ? Poza tym decyzja o usunieciu osob nieaktywnych byla wspolna decyzja a nie decyzja @Piniastka1991.
Wszystko rozumiem ale nie pomyślałas że nie każdy może ciągle być na forum co nie oznacza że również chce uczestniczyć? Zdążyła się sytuacja ze nie mogłam uczestniczyć ten czas
Nie będę wam się tan wtrącać.
Na innych forach fakt dziewczyny sa bardziej przyjazne.
I nie musisz bronić koleżanki bo nie ma przed czym
Miłego dnia
 
Dokładnie tak:) myśle ze nie ma co mówić o panoszeniu sie kiedy jest to zgodne zdanie kilkudziesięciu osób :)

Tez pierwszy raz spotkałam się z „wyrzucaniem” za tabelkę, ale nie wiem, czym się tu przejmować [emoji4] To tylko forum. W moim życiu jest wiele wspaniałych osób, które cieszą się ze mną ciążą.
 
Witam... podczytuje czasami otwarty watek i Musze sie tu wtracic. @Pianistka1991 akurat jest niezastapiona i pilnuje - chociaz nie musi - tego zebysmy na watku zamknietym czuly bezpieczenstwo i komfort wypowiedzi. Bylo na prawde duzo czasu zeby dac sie poznac , wielokrotnie powtarzane byly prosby o wpisanie sie do tabelki. Jezeli ktos nie ufa nam na tyle zeby podac podstawowe dane o sobie i nie udziela sie na tyle zeby dac sie poznac to dlaczego ma miec dostep do wszystkich informacji ktore my podajemy o sobie ? Poza tym decyzja o usunieciu osob nieaktywnych byla wspolna decyzja a nie decyzja @Piniastka1991.
Dokładnie!
Na poczatku w watku zamknietym mial prawo byc doslownie kazdy! Ale no raczej minela juz polowa ciazy i chyba ciezko wejscw klimat naszych rozmow po takim czasie nieaktywnosci.
No i jak ktos uwaza, ze to tylko forum to po co dostep do wątku? Forum jak forum- w necie takich kilkanascie.
 
Dokładnie!
Na poczatku w watku zamknietym mial prawo byc doslownie kazdy! Ale no raczej minela juz polowa ciazy i chyba ciezko wejscw klimat naszych rozmow po takim czasie nieaktywnosci.
No i jak ktos uwaza, ze to tylko forum to po co dostep do wątku? Forum jak forum- w necie takich kilkanascie.

Przecież do forum należalam prawie od samego początku jak jeszcze sporo z Was tu nie było.
Już tlumaczylam że sytuacja życiowa utrudnila mi te kilka dni żeby do was napisać czy też w ogóle wejść na forum.
Forum jest ważne ale nie ma co aż tak przesadnie się spinac aby osoby udzielając się od początku po jakimś czasie usuwać.
To oczywiste że teraz każda z Was będzie miała takie samo zdanie przeciwko mnie.
Rozumiem to jedna za wszystkie i wszystkie za jedną ok normalne. Ale powtarzam kolejny raz nie każdy ma sielanke i to że tak się złożyło -nie miałam jak napisac- nie ma co odrazu się spinac i mądrość.
Ok wszystkiego dobrego dla was
Pozdrawiam
 
Przecież do forum należalam prawie od samego początku jak jeszcze sporo z Was tu nie było.
Już tlumaczylam że sytuacja życiowa utrudnila mi te kilka dni żeby do was napisać czy też w ogóle wejść na forum.
Forum jest ważne ale nie ma co aż tak przesadnie się spinac aby osoby udzielając się od początku po jakimś czasie usuwać.
To oczywiste że teraz każda z Was będzie miała takie samo zdanie przeciwko mnie.
Rozumiem to jedna za wszystkie i wszystkie za jedną ok normalne. Ale powtarzam kolejny raz nie każdy ma sielanke i to że tak się złożyło -nie miałam jak napisac- nie ma co odrazu się spinac i mądrość.
Ok wszystkiego dobrego dla was
Pozdrawiam
Ale ja ciebie popieram...uważam że forum powinno być dobrowolne a nie jakieś przymusowe żeby ktoś mógł usuwać kto nie odpowiada.
 
reklama
Do góry