reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry! Ależ się wyspałam. Choć i tak nie chce mi się wstawać. Moje dziecię też jeszcze śpi. Nie posłałam jej dziś do przedszkola, pojedzie ze mną do babci. :)
Zaczynam dzisiaj 18tc. Nie wiem kiedy to zleciało. :O
Na 13 wizyta, a przed jeszcze kilka spraw do ogarnięcia, bo w dzień ślubu zgubiliśmy klucze od domu :/
No nic, wstaje. :)

Wizytujemy o tej samej godzinie ! Trzymam kciuki [emoji106]

Ja niestety też nie pije za dużo. Nie czuje w ogóle pragnienia,co innego latem.
Mam dzisiaj wizyte o 12.40 [emoji3] nie mogę się doczekać, mam nadzieję że dzisiaj już będę wiedzieć płeć na 100% i że dzidzia zdrowo rośnie, no i ta szyjka sie nie skruciła... dam znać [emoji3] miłego dnia Wam życzę [emoji8]
U nas w Poznaniu słoneczko świeci [emoji3]

Trzymam kciuki :) ja o 13:00 :)

hej laski ja juz czekam pod gabinetem. ale sie stresuje czy z dzidzia wszystko okej. jestem 3 w kolejce z tym ze dziewczyna przede mna tylko z wynikami badan. oby wszystko bylo dobrze....

Kciuki zaciśnięte !

A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” :p
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?
 
Mamy 35+, orientujecie się, do kiedy trwa "opieka" NFZ? Byłam pewna, że przysługuje mi usg połówkowe za free - w ramach prenatalnych, bo taką informację dostałam od babeczki w poradni prenatalnej. Zerkam na skierowanie a tam dopisek 300 złotych! To ja już wolę u swojego ginekologa...

Ja mam 32 lata i za free, to chyba zależy od wystawiającego skierowanie.
 
Wizytujemy o tej samej godzinie ! Trzymam kciuki [emoji106]



Trzymam kciuki :) ja o 13:00 :)



Kciuki zaciśnięte !

A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” [emoji14]
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?
Ja nie wnikalam za bardzo w temat bo moj mlody byl anty smoczkowy [emoji14] ale teraz jesli dzidzia bedzie chciala to dostanie [emoji6]
 
Wizytujemy o tej samej godzinie ! Trzymam kciuki [emoji106]



Trzymam kciuki :) ja o 13:00 :)



Kciuki zaciśnięte !

A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” [emoji14]
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?
Co do smoczka ja byłam bardzo przeciwna i długo się opierałam, ale mały miał dużą potrzebę ssania i w końcu się zdecydowałam i bardzo się cieszę bo ułatwiło mi to życie. Odstawienie smoka było jakoś po roku jak widziałam że zaczyna bez powodu z niego korzystać i przesadzać to porostu odcielam końcówkę i przygoda zakończona bezboleśnie. [emoji39] Teraz również ocenie sytuację i jak będzie potrzeba to będę używać. [emoji6]
 
Wizytujemy o tej samej godzinie ! Trzymam kciuki [emoji106]



Trzymam kciuki :) ja o 13:00 :)



Kciuki zaciśnięte !

A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” [emoji14]
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?
U nas w szpitalu byl "zakaz" dla mam chciacych utrzymac laktacje chociaż przez pierwsze 2-3 tyg.
Ja mojemu nie dawalam , bo malo przybieral na wadze. Jednak po miesiącu zaczal tak duzo przybierac, ze polozna mówiła żeby juz dac. Z tym, ze dawal do zasniecia tak na 10-15 plus na droge do auta. Jednak synek jak mial ook pol roku odrzucił całkiem. Wydaje mi sie ze sa różne dzieci niektore bez smoczka sie nie uspokoja. Jednak przesada dla mnie sa dzieci co maja 4 lata i biegaja ze smoczkiem ;)
 
Witam sie i ja , poszlam spac po 3 , tak mnie serial wkrecil...[emoji16]


Ponawiam moje pytanie :

"Właśnie mysle nad lista pytan do gin bo zazwyczaj jestem tam taka podekscytowana i rozkojarzona ze zawsze nie zapytam o nic [emoji57]

Macie jakieś pomysły, sugestie? [emoji18]"



..wyobraźcie sobie ze moja kuzynka dzis ma 9 tydz i 4 dzien miala wizyte pierwsza i to na NFZ - lekarz ja tylko zbadal , powiedzial ze macica jest krzywa i ze ma lezec na brzuchu zeby ja naprostowac a usg zrobi jej 14 stycznia..

Dla mnie to cos niedopomyslenia...
 
Witam sie i ja , poszlam spac po 3 , tak mnie serial wkrecil...[emoji16]


Ponawiam moje pytanie :

"Właśnie mysle nad lista pytan do gin bo zazwyczaj jestem tam taka podekscytowana i rozkojarzona ze zawsze nie zapytam o nic [emoji57]

Macie jakieś pomysły, sugestie? [emoji18]"



..wyobraźcie sobie ze moja kuzynka dzis ma 9 tydz i 4 dzien miala wizyte pierwsza i to na NFZ - lekarz ja tylko zbadal , powiedzial ze macica jest krzywa i ze ma lezec na brzuchu zeby ja naprostowac a usg zrobi jej 14 stycznia..

Dla mnie to cos niedopomyslenia...
Nigdy sie z czyms takim nie spotkałam :\ i jak on bez usg ocenil, ze ma macice krzywo. Dziwne jakies.

Co do pytań to ja zawsze zapominam zapytac czy lozysko mam z tylu czy z przodu :) ostatnio zapytalam ale gin juz wylaczyl usg i nie pamiętał.
 
reklama
Dokładnie [emoji14] jak po zjedzeniu jakieś większej pizzy [emoji14]
Dla mnie to przełom [emoji14] ja z tych ćwiczących i jednak przyzwyczajona do płaskiego brzucha :p
Ja właśnie też byłam przyzwyczajona do płaskiego brzucha, a on gdzieś zniknął [emoji39] też przechodzę etap "coś pomiędzy dobrym obiadem a ciąża" [emoji39][emoji39][emoji39] ale ślicznie wyglądasz :))
 
Do góry