reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

My też najpierw jedno....później jak Aleks mial ponad 2 to nagle decyzja że jeszcze jedno i wyszedl Nikodem. A teraz na spontanie ja zaczęłam ze moze trzecie, moze córka i moj mąż podchwycił temat i moze bedzie Gabrysia. Z góry ciezko założyć ile sie bedzie miec dzieci. Trzeba po kolei przez to przejść i na bieżąco oceniać czy sie chce i czy sie da rade
Hehe ciekawe czy u mnie sie jeszcze pojawi trzecie zawsze chcialam 2 ale kto tam wie.
Teraz mówię, ze "będziemy" miec trzecie jak mnie mąż zdradzi ;) Tyle ze sie jednak na ta zdradę nie zgadzsm on tez sie do zdrady nie pali wiec chyba zostaniemy przy dwójce
 
reklama
Hehe ciekawe czy u mnie sie jeszcze pojawi trzecie zawsze chcialam 2 ale kto tam wie.
Teraz mówię, ze "będziemy" miec trzecie jak mnie mąż zdradzi ;) Tyle ze sie jednak na ta zdradę nie zgadzsm on tez sie do zdrady nie pali wiec chyba zostaniemy przy dwójce
Ja w ogóle nie planowałam,wydałam bratu wszystko,bo mu sie syn rodził, sprzedałam wozek. Zostało tylko łóżeczko turystyczne i zwykle. Teraz mi wszystkie ubranka oddali (wyprane i wyprasowane [emoji16])
 
Ja mam trzy córki i nastawialam się na kolejną a tu na prenatalnych pani doktor że chłopak i że jest na 80 procent pewna. Aż mi się wierzyć nie chciało. Ciekawe czy na połówkowych się potwierdzi. Moje dziewczyny się zalamia jak będzie dziewczynka [emoji23]Witaj [emoji3]Jesteś wysoką to waga inaczej się rozkłada. Na pewno nie wygladasz grubo [emoji6]Ja mam w kształcie C i jestem bardzo zadowolona. A wzrostu 164.

Byłam dziś że średnią córka na badaniach imprezy okazji zrobiłam sobie cukier. Przy pierwszym badaniu miałam 91 i doktor nic nie mówił ale stwierdziłam że jak jestem to już zrobię.
U mnie dzisiaj 17+3 i poczułam takie :-) :):);)fajne ruchy rano [emoji3] strasznie się cieszę, wizytę mam 7.01 ciekawe czy potwierdź płeć [emoji6]choć nie ukrywam że kilka ciuszkow już kupiłam, nie mogliśmy się z najmłodsza córcia oprzeć [emoji1]
Ci powiem, że czuję się grubo. A czy wyglądam chyba już tak. To wynika tylko z samopoczucia, wiem ile ważyłam a co jest teraz. Przeżyjemy i czekam na więcej... Hehehe :);):)
 
taka ladna pogoda na sanki[emoji4]? u nas wiatr snieg deszcz i to taki okropny[emoji19]
U mnie też aż z domu się wyjść nie chce .
No chyba ja, 21 lat :p
Hahaha a ja dwa razy tyle [emoji23] 41 skończyłam w listopadzie
My też najpierw jedno....później jak Aleks mial ponad 2 to nagle decyzja że jeszcze jedno i wyszedl Nikodem. A teraz na spontanie ja zaczęłam ze moze trzecie, moze córka i moj mąż podchwycił temat i moze bedzie Gabrysia. Z góry ciezko założyć ile sie bedzie miec dzieci. Trzeba po kolei przez to przejść i na bieżąco oceniać czy sie chce i czy sie da rade
U nas po trzeciej córce cały czas mówiłam że koniec więcej nie chcę. Rok temu koleżanka urodziła córkę a rok młodsza ode mnie i tak mi się zachciało że sama siebie nie poznawałam. W ciążę zaszłam ale niestety poroniłam w 9 tygodniu, potem po 5 miesiącach ciąża biochemiczna i wtedy powiedziałam że więcej nie próbuje. Odpuściłam temat, a tu po dwóch miesiącach taka piękna niespodzianka [emoji3] także nie wiadomo co nam jest pisane [emoji6]
 
reklama
Do góry