reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć dziewczyny. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)
Jak się czujecie? Ja dziś się zwazylam i stanęło w miejscu...uff chociaż tyle oby to samo pokazał jutro u lekarza...któraś wizytuje też jutro??
Jeeeju, zazdroszczę wizyty :)) ja swoją Malutką czuję, ale chciałabym zobaczyć i usłyszeć, że wszystko w porządku. Muszę poczekać na to do 9 stycznia :)
 
reklama
To dziecko śpioch, kocham Go za to podwójnie, skonczył 4 latka a on robi 1 drzemke ok 3godz muszę go wybudzac
Mój byl dzieckiem aniolem do niedawna :) nawet mnie to martwiło, inne dzieci takie rozbiegsne głośne a mój grzeczny zawsze i wszędzie. Teraz juz jednak zrobil sie strasznie cwany i lobuzuje.
 
To dziecko śpioch, kocham Go za to podwójnie, skonczył 4 latka a on robi 1 drzemke ok 3godz muszę go wybudzac
Jeju [emoji15] zazdroszcze [emoji12]
Moj 4 (juz rocznikowo 5latek[emoji15]) jak wracalismy w sierpniu autem 6h to chyba z 3h przespal a potem do polnocy ani myslal sie polozyc [emoji15] dla mnie to byla masakra bo on w dzien nie spi a wieczorem zasypia 19/20 I spi do 7/9
Jeeeju, zazdroszczę wizyty :)) ja swoją Malutką czuję, ale chciałabym zobaczyć i usłyszeć, że wszystko w porządku. Muszę poczekać na to do 9 stycznia :)
Ja musze czekac do 7 [emoji57] dzis mala troche mniej aktywna, pokopala troche jak zjadlam obiad I teraz ciagle cisza [emoji57] ale rano znow mialam tak wypchana jedna strone brzucha tz widzial I sie smial [emoji23]
O kurczę jakim cudem to u Was napisałam ;):p
Nie wiem ale dobrze ze przypomnialas [emoji12] bede trzymac kciuki [emoji106][emoji106] a powiesz mi jak z ta tokso u ciebie ?
 
Ja do 16.01 i mam wrażenie, ze to cala wieczność. Moja córeczka nie daje mi znac o sobie jeszcze az tak regularnie jak ja bym chciała :)
To kwestia czasu :)) mnie wczoraj na tej imprezie męczyły myśli, że Malutka może być wystraszona hałasem. Wiem, że "wewnatrz" nie jest to tak slyszalne, ale choćby drgania od basowych kolumn przy których stałam... na pewno są odczuwalne przez dziecko. Dzisiaj w końcu mamy trochę spokoju :))
 
reklama
Jeju [emoji15] zazdroszcze [emoji12]
Moj 4 (juz rocznikowo 5latek[emoji15]) jak wracalismy w sierpniu autem 6h to chyba z 3h przespal a potem do polnocy ani myslal sie polozyc [emoji15] dla mnie to byla masakra bo on w dzien nie spi a wieczorem zasypia 19/20 I spi do 7/9 Ja musze czekac do 7 [emoji57] dzis mala troche mniej aktywna, pokopala troche jak zjadlam obiad I teraz ciagle cisza [emoji57] ale rano znow mialam tak wypchana jedna strone brzucha tz widzial I sie smial [emoji23]

Nooo fajnie to wygląda [emoji39] Też zazwyczaj jedną stronę mam bardziej wypchaną [emoji39]
 
Do góry