reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No mogła by jeszcze urosnąć kapkę [emoji23][emoji23]
A Ja osobiscie ostatnio bylam w Toruniu z Misią na badaniach a pod koniec stycznia jedziemy do Bydgoszczy do lekarza na wizyte wiec my rozjazdowo po naszym województwie [emoji23]
Jak my ;D prenatalne Bdg, jutro ( i co chwilę z resztą) Toruń; pracuję prawie we włocławskiej firmie, ale tam nie bywam w ogóle :)
 
reklama
Co do ciuchów ciazowych raczej nie kupuję, kupiłam dwie pary spodni ciazowych bo sa mega wygodne jak sie ma juz taki brzuch jak w załączniku [emoji85] a tak to juz jakis czas temu dostałam chyba w maju od tz mamy dwie torby ciuchow, mialam je posprzedawac bo wiekszosc byla dosc duza jak na mnie ale sobie schowalam glownie sukienki do szafy z mysla ze wlasnie niedlugo bede mogla ubrac i brzuszek sie zmiesci [emoji14]
My sylwestra spedzamy z tz i jego rodzicami a ja z piccolo [emoji14] chce zeby mlody sobie posiedzial do polnocy to sobie obejrzy fajerwerki [emoji4][emoji4]


Zobacz załącznik 928977
Śliczny brzuszek☺☺
 
Witam się dziś :) widziałam że pojawił się znowu temat zamknięcia wątku, otóż ja jestem za i już wcześniej pisałam że da się załatwić z tym że sporo z Was było za tym aby poczekać do nowego roku. Teraz pytanie czy nadal tak chcemy czy już, ja oczywiście będę dodawać nowe dziewczyny w razie konieczności.
Ogólnie ja czytam tutaj sporo ale czasu na pisanie ciut mniej mam ponieważ mam, brata, przez tydzień w domu :p
 
[emoji23][emoji23][emoji23] z tego co czytam to Wy w ogole wszystkie macie takie apetyty a Ja jakoś średnio z tym przez swieta np zamiast przytyć to kapkę schudłam [emoji33][emoji23]...
U mnie z apetytem różnie. Raz wciągam wszystko, co wpadnie mi w ręce, raz marudzę i mieszam widelcem w talerzu. Największy apetyt mam niestety wieczorem [emoji33]
 
Marianna bardzo mi się podoba. A Ulę lubię bo mam taką mała roczną sąsiadkę.
U nas też ciągle debata nad imieniem. Miał być Gustaw...mąż mi teraz jeczy, że nie. Teraz woli Juliana. Mi się bardziej podoba Mieszko i Ludwik. Dobrze, ze do czerwca daleko. Póki co mam nadzieję na potwierdzenie płci 14.01.

Zdycham dziś znowu od południa...polozylam się o 16 do łóżka. Dzieciaki dały taki popis krzyku, kłótni...że i tatus i babcia z trudem ogarniali. A jak ja w końcu z pekajaca głowa zwloklam się z tego łóżka to wydarlam się na towarzystwo :-\

Jak u Was plany ma Sylwestra? My mieliśmy jechac do teściów...ale z tymi bolami głowy i mdlosciami chyba nie dam rady :-\

Nie znam żadnej niefajnej Uli:) mi się bardzo podoba.
Julian to imię mojego synka, także tez mi się podoba;)
Nie jestem zwolenniczka nadawania bardzo staroświeckich imion, bo moja przyjaciółka sama sobie urzędowo imię zmieniła. Także na jej przykładzie wiem, ze dzieci mogą mieć pretensje o zbyt staroświeckie bądź oryginalne imię :)
IMG_5301.JPG


Julek pozdrawia już z domu:)
 
Witam się dziś :) widziałam że pojawił się znowu temat zamknięcia wątku, otóż ja jestem za i już wcześniej pisałam że da się załatwić z tym że sporo z Was było za tym aby poczekać do nowego roku. Teraz pytanie czy nadal tak chcemy czy już, ja oczywiście będę dodawać nowe dziewczyny w razie konieczności.
Ogólnie ja czytam tutaj sporo ale czasu na pisanie ciut mniej mam ponieważ mam, brata, przez tydzień w domu :p
No to raczej już większość z nas jest za tym, żeby wątek zamknąć ;)
 
Nie znam żadnej niefajnej Uli:) mi się bardzo podoba.
Julian to imię mojego synka, także tez mi się podoba;)
Nie jestem zwolenniczka nadawania bardzo staroświeckich imion, bo moja przyjaciółka sama sobie urzędowo imię zmieniła. Także na jej przykładzie wiem, ze dzieci mogą mieć pretensje o zbyt staroświeckie bądź oryginalne imię :)Zobacz załącznik 928995

Julek pozdrawia już z domu:)
Słodkości do schrupania
 
reklama
Witam się dziś :) widziałam że pojawił się znowu temat zamknięcia wątku, otóż ja jestem za i już wcześniej pisałam że da się załatwić z tym że sporo z Was było za tym aby poczekać do nowego roku. Teraz pytanie czy nadal tak chcemy czy już, ja oczywiście będę dodawać nowe dziewczyny w razie konieczności.
Ogólnie ja czytam tutaj sporo ale czasu na pisanie ciut mniej mam ponieważ mam, brata, przez tydzień w domu :p
Ja jestem za zamknięciem [emoji123]
 
Do góry