reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Teraz mam juz 13+2 na liczniku wiec mam nadzieje ze mdłości odeszly na dobre.
A co do przejedzenia świątecznego to wlasnie go doswiadczylam zjadlam niby normalna dla siebie porcje a teraz ruszyc sie nie mogę. Wydaje mi się ze przez te mdłości i brak apetytu skurczyl mi sie żołądek... ;)
Pewnie tak, chociaż ja ostatnio jem więcej niż zwykle ale porcje nie jakieś kosmiczne. Mimo to czuję jakby brzuch miał mi eksplodowac po takiej normalnej porcji. Chyba miejsca coraz mniej [emoji39]
 
reklama
Chyba najlepsze będą naturalne antybiotyki, czosnek itd... chociaż jeśli masz gorączkę to koniecznie bierz paracetamol na zbicie.

Gorączka na szczęście tylko 2 dni była i wtedy od razu brałam paracetamol. Zrobiłam sobie syrop z cebuli, czosnku niestety nie mogę jeść ze względu na wątrobę.
 
Co do jedzenia to ja od wczoraj mam taka ochote na sushi i hamburgera ze dzis tz ma mi pojechac i kupic [emoji106] jestem ciekawa czy zjem tego hamburgera bo w nim to jakies pol kilo miesa jest [emoji85] ale no co zrobic ochote mam tak ze musze [emoji23]
 
Ja i tak się cieszę, że już mdłości nie mam :) i ogólnie czuję się bardzo dobrze. Tylko hormony szaleją bo czasami jestem nieznośna
Moje zazwyczaj są uśpione, ale jak już się obudzą to nie potrafię opanować. Przykład: przy stole w święta mąż przyniósł balony dla dzieci. Szwagier, po tak zwanym kielichu, zaczął robić robie żarty i zaczął dmuchać w jednego balona nad uchem moim i męża. Na moje "ani się waż!!!" mój mąż rezolutnie wziął widelec i przebił go tuż przy mojej twarzy. Przez chwilę nic nie słyszałam od tego huku. Rozbeczałam się jak dziecko, zamknęłam w pokoju na pół godziny i nie byłam w stanie uspokoić. [emoji849] swoją drogą - to było poniżej pasa.
 
Hej dziewczynki. Ja też się witam po świętach ze szpitala trafiłam w drugi dzień świąt z bólem brzucha jak cholera...
USG wyszło dobrze, badania też nie wiadomo skąd tak ostry ból (mną aż trzeslo)
Nie podają nic poza nospa i magnesem więc jutro wychodzę na własne zadanie,bo z maluchem też wszytko ok.

Dzisiaj mnie tak głowa boli ze szok..
 
Ciągle waham się czy to dobry moment. Choćby dzisiaj pojawiły się nowe osoby ;)
Dziewczyny, które tylko czytacie, a nie piszecie - dajcie znak życia! ;))))
PS. Też jestem uzależniona od tego forum [emoji39]
Witam, witam się dziewczyny :) Bardzo dawno się nie oddzywałam, ale ciągle coś :) nie mam czasu na nic, czasem podglądam co u Was ale absolutnie na bieżąco nie jestem :(
Dziś trochę wolnego, to postanowiłam dać znać, że żyję :)
Gratuluje oczywiście udanych wizyt i oby tak dalej :)
My już też po pierwszych prenatalnych, płeć nie znana, ale za to od dwóch dni czuję lekkie ruchy malucha :)
 
Moje zazwyczaj są uśpione, ale jak już się obudzą to nie potrafię opanować. Przykład: przy stole w święta mąż przyniósł balony dla dzieci. Szwagier, po tak zwanym kielichu, zaczął robić robie żarty i zaczął dmuchać w jednego balona nad uchem moim i męża. Na moje "ani się waż!!!" mój mąż rezolutnie wziął widelec i przebił go tuż przy mojej twarzy. Przez chwilę nic nie słyszałam od tego huku. Rozbeczałam się jak dziecko, zamknęłam w pokoju na pół godziny i nie byłam w stanie uspokoić. [emoji849] swoją drogą - to było poniżej pasa.
No to ja wczoraj bylam wsciekla na synka, ze nie chce spac i az maz mi kazal wyjsc sje uspokoic bo zaczelam na wszystkich krzyczeć.
 
Hej dziewczynki. Ja też się witam po świętach ze szpitala trafiłam w drugi dzień świąt z bólem brzucha jak cholera...
USG wyszło dobrze, badania też nie wiadomo skąd tak ostry ból (mną aż trzeslo)
Nie podają nic poza nospa i magnesem więc jutro wychodzę na własne zadanie,bo z maluchem też wszytko ok.

Dzisiaj mnie tak głowa boli ze szok..
Niestety ja bóle głowy mam bardzo często, to chyba z odwodnienia, mało piję....
 
reklama
Do góry