reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
@Silje1008 Też trzymam kciuki!
@Judyta26 @baby_55 piękne brzuchy!

Witajcie po Świętach :-) U mnie bardzo rodzinnie i intensywnie. Wcześniej w domu co chwilę lezalam w ciągu dnia...teraz w ogóle...więc koło 16 czułam się już jak po maratonie i po kilku drinkach ;-)
Mdłości i zgaga nadal mocno mnie męczą od południa :-\ I coraz więcej mnie w lustrze...muszę koniecznie wybrać się do lumpeksu na zakupy, bo normalne koszule, bluzki "skurczyly" się :-D Brzuchol jest widoczny nawet z rana i czuję już na pewno ruchy!
Miłego dnia...po świątecznym menu gotuje właśnie ukochana kasze jaglaną z daktylami i truskawkami :-)
 
Dzień dobry! Nic się dzisiaj nie wyspałam. Wieczorem zrobiłam sobie peeling kawowy i coś zasnąć nie mogłam. Może to przypadek :D Dodatkowo tak mnie bolą plecy całe że nie mogę dłużej w jednej pozycji leżeć. Tż jęczał, że się cały czas kręcę. Zaraz musimy jechać ogarniać weselne sprawy. Tyle tego zostało, że nie wiem jak to zrobimy.

Zaczynam dzisiaj 17 tydzień. Brzucha nie widzę specjalnie, ale do soboty to nawet lepiej. :)
IMG_7579.JPG
 
Cześć Dwupaczki :)))
Poniżej mój brzuszek z wczorajszego popołudnia ;) święta minęły naprawdę w przemiłej atmosferze, było dużo rozmów o dzieciach, także moje tematy [emoji39][emoji39][emoji39] wszyscy pytali o imię, ja z mężem nieśmiało, że jeszcze nie wiemy i może Iga? Od momentu tych sugestii nasze dziecko było tyle razy tak nazwane, że powoli nie widzę innej opcji [emoji38]
Dzisiaj już jesteśmy w domku u siebie - paczka z jedzeniem od jednej mamy, od drugiej mamy i takim to sposobem pełna lodówka. Mąż odsypia "ciężki kaliber" świat ([emoji28]) a ja wsuwam wędzonego jesiotra. Malutkiej chyba "zasmakował" bo czuję coraz to wyraźniejsze ruchy, cudowne uczucie. :)))
Miłego dnia Dziewczyny!
20181227_080036.jpeg
 
Dzień dobry! Nic się dzisiaj nie wyspałam. Wieczorem zrobiłam sobie peeling kawowy i coś zasnąć nie mogłam. Może to przypadek :D Dodatkowo tak mnie bolą plecy całe że nie mogę dłużej w jednej pozycji leżeć. Tż jęczał, że się cały czas kręcę. Zaraz musimy jechać ogarniać weselne sprawy. Tyle tego zostało, że nie wiem jak to zrobimy.

Zaczynam dzisiaj 17 tydzień. Brzucha nie widzę specjalnie, ale do soboty to nawet lepiej. :) Zobacz załącznik 928418
Maleństwo kulturalnie chce poczekać do wesela ;))
 
U mnie też brzycj wyskoczył :) waga to sie ciagle waha raz +2kg raz nic :)Zobacz załącznik 928416
Super! Mnie jakoś nikt nie śmiał dotykać po brzuchu - wręcz nie jestem w stanie stwierdzić czy by mi to jakoś bardzo przeszkadzało. Jedyne czego wymagali to "ujawnienia się" i opinania sukienki dla fajnych widoków, co dumnie czyniłam [emoji38][emoji38][emoji38]
 
reklama
Do góry