reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziękuję Ci [emoji8] tak przy świętach człowiek sie troche odgarnie [emoji6]
Witaj, rozgosc się :) ja mam 36 i na prenatalnych wszystko ok i tak się i ty nastawiaj


Wiem co czujesz bo moje dzieci też swiruja dzisiaj, masakra jakaś


Śliczny brzuszek i śliczna mamusia :)


Na szczęście (swoje własne) u mnie jakoś nikt nigdy nie próbował dotykać bez pytania, ale ja pyskata jestem to się chyba boją ;)


Wszędzie dobrze ale u siebie najlepiej, niestety dziadkowie najczęściej tak mają, że rozpieszczaja wnuki i pozwalają na wszystko, i stały tekst "przecież nic się nie stało"... Grrr


A potem człowiek przez tydzień doprowadza dzieci do porządku po jednej takiej wizycie... Grrr

@dbdg nic się nie martw pierwszym tańcem, my wybraliśmy kilka dni przed ślubem piosenkę uslyszana w radiu i nic nie cwiczylismy tylko na żywioł poszliśmy :) tak jest najlepiej, na luzie

Dzisiaj luzniejszy dzień, głównie odpoczywanie ;)
Za to gorzej z jedzeniem, bo dzisiaj za dużo jem ;) właśnie znowu mnie coś zbiera i chyba pójdę do lodówki po coś dobrego :D
 
Święta, święta i po świętach ;)
Waga się nie zmieniła tylko brzuch urósł ;)
IMG_20181227_061722.JPG
 
reklama
Uciekam do pracy, znowu z bólem głowy [emoji21] no i nareszcie moja ukochana owsianka na śniadanie, już miałam dosyć tego świątecznego jedzenia, no ale na obiad dojadam rybę po grecku [emoji23]
Dobrego dnia laseczki [emoji6]
 
Do góry