reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Po nocy jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło. W dzień to i owszem. Ostatnio miałam już spokój a wczoraj znowu na nowo zaczęły puchnąć kostki. Kupiłam sobie ponad miesiąc temu fajne buty, a teraz nawet ich na nogę nie dam rady włożyć. Chciałam kupić letnie buty, ale też bez sensu bo ich nie dopasuję...A z noworodkiem znowu też nie będę jeździła za butami:)
Spróbuj wymoczyć nogi w chłodnej wodzie, pij dużo bo to wbrew pozorom pomaga (nerki lepiej pracują, poprawia się krążenie i lepiej schodzi opuchlizna). Połóż się na trochę z nogami lekko w górze.
Ja znowu jestem tak strasznie senna przez ostatnie dni. Ciągnę nos po ziemi. Nawet nie jestem jakoś zmęczona, tylko ta senność...
 
@angela21_21 Ja mam spuchnięte ostatnio cały czas. Nawet po nocy. W dzień są straszne, nie ma szans na jakiekolwiek buty, śmigam w plastikowych klapkach. Moczę i robię wszystko o czym pisze @34mag ale skutek marny. Białka w moczu nie ma więc położna mi powiedziała że tak już mam i mam się nie martwić. [emoji52]
 
Hej dziewczyny wy po nocy też macie nogi spuchnięte ? Nie wiem co mam robić już 2 dzień tak mam
Taak, moje mniej spuchnięte niż wieczorem, ale dalej spuchnięte. Szczególnie jak noc ciepła. W ogóle cała jestem coraz bardziej opuchnięta, ale wyniki wszystkie ok i ciśnienie też sprawdzam, więc staram się nie przejmować tym
 
Współczuję wszelkich opuchnieć u mnie na szczęście nie ma. Obrączki nie noszę juz od listopada bo jest za ciasna. Mam nadzieję że po połogu uda mi się ją ponosić:)
Ja dzisiaj byłam na ostatnich zakupach przed porodem, kupiłam prezenty na dzień dziecka dla dzieci i mam problem z głowy
 
Obrączki jeszcze nie jestem w stanie założyć! A minęły dwa tyg od porodu, widzę że mega obrzęk zszedł ale jeszcze mimo wszystko coś tam zostało jeszcze!
Ja moczyłam w chłodnej wodzie stopki, i smarowałam jakiś specyfikiem chłodzącym ale to dawało chwilową ulgę, i nie powiem że nie było warto ;)
 
Troche wystawiłam nogi do słońca ale długo nie wytrzymałam. Nie cierpię sie opalać. Truskawek nie jem bo naczytałam sie o nich okropnych rzeczy ale nie będę wam obrzydzać. Za to w ogrodzie się pokazały poziomki. To jest dopiero smak. Czereśnie po deszczach są brzydkie, nieapetyczne. Pojadłam troche tych bladych bo lubię. W nich nigdy niema robali i brzydkich pęknięć. Wybredna jestem bo mam ich od dziecka pod dostatkiem. Za to tęsknię za smakiem jabłek i pomidorów tych z przed lat.
 
Hej dziewczyny wy po nocy też macie nogi spuchnięte ? Nie wiem co mam robić już 2 dzień tak mam

Polecam tez pokrzywe parzyc (dziala przeciobrzekowo, zmniejsza zatrzymanie wody w organizmie) . Ja kupuje taka w saszerkach w aptece albo Rossmanie i codziennie taka jedna herbatke wypijam. Poki co 36tc+6 opuchlizny nie mialam.
 
reklama
A ja Wam powiem Dziewczyny, że mi już przed ciążą puchły bardzo nogi. A teraz jest zupełnie odwrotnie - w ogóle nie mam opuchlizny, ale to może też wynikać z tego, że dużo odpoczywam. Zobaczymy jak będzie w przyszłym tygodniu przy upalach.. A obrączke musiałam ściągnąć ok. miesiąca temu. Mam nadzieję, że po połogu wszystko wróci do normy, bo mam z diamencikami I nie będę mogła zmienić jej rozmiaru.. :(
 
Do góry