reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Oj tam może nie byłoby jakoś za dużo gdyby pobył do końca;) wiadomo że dzidziuś to spełnienie wszelkich marzeń dla Mamy:) mam nadzieję że Was wypuszczą lada moment do domu i będziecie się mogli sobą cieszyć w pełni:) jesteś mega dzielną babeczką:) świetnie sobie radzisz pomimo ciężkiej końcówki:) wszystko z Tobą już ok?
Początki nie były łatwe, rana ciągnęła, a mnie dopadł baby blues jak cholera, ale już jest ok ;)
 
reklama
Wczoraj miałam męczący dzień. Od rana na nogach. O dziwo miałam mnóstwo sił bo dzień byl wyjątkowo pozytywny tylko te biodro.. Dzisiaj też ładnie. Piękny dzień na rodzenie dzieci. Szkoda ze jeszcze tyle czasu mi zostało. Życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego i zdrówka dla maluszków. Jutro młody przyjeżdża z zielonej szkoły. Podobno juz kasa się skończyła i prosił czy może wykorzystać pieniadze na lekarstwa. Ciekawe czy wszystko wydał na słodycze czy będę miała mnóstwo pamiątek. A tak pozatym mamy jutro rodzinną imprezę na dzień matki więc już się cieszę na ten dzień. Dzisiaj postaram się troche zregenerować.
 
Początki nie były łatwe, rana ciągnęła, a mnie dopadł baby blues jak cholera, ale już jest ok ;)

Pewnie że łatwo Tobie nie było i na pocieszenie dodam że większość też to czeka. Hormony opadły to i proszę od razu człowiek sie super czuje:) długo miałaś baby blues?
 
No jak na haju! Wszystko jest idealne :D No a królewna jeszcze bardziej niż idealna - no nie da sie nie zakochać w swoim dziecku! :)

Zgadzam dsi w pełni:)

Czy którejś z Was spuchła np tylko jedna noga? Ja mam nogę jak ogr i to dosłownie. Nawet nie mogę buta ubrac bo i jak:/ nie wiem czy to normalne
 
Hejka :)
U mnie często się brzuch spina i ciężko mi się oddycha jak chodzę, aż strach pomyśleć co będzie w upały, które zapowiadają :o
Odebrałam dziś wynik na GBS i jest dodatni. Muszę spakowac do torby, żeby nie zapomnieć na poród.

Co do puchnięcia nóg to nie pomogę, bo mi tylko trochę puchną na wieczór ale obydwie. Za to zaczął mi się chyba robić żylak na nodze i bardzo mnie na wieczór boli i przez noc cała ta noga od kolana w dół :(
 
Mnie lekarz na karcie ciąży wpis na pierwszej stronie wynik gbs żeby było wiadomo. Ale i tak pytali o to.
 
@K8y mi puchną obydwie ale prawa o wieeele bardziej. I też wygląda jak stopa ogra. Nie mogę na nie patrzeć :( dłonie też nie lepsze. Tatusiek nie wie jak mi pomóc z tymi stopami więc codziennie biega z miską z zimną wodą, potem wyciera mi te raciczki, masuje i smaruje balsamem. Oczywiście nic zupełnie to nie daje ale nie mówię mu tego bo po co? On zadowolony bo pomógł swojej udręczonej kobiecie w potrzebie a ja zadowolona bo piętki mam mięciutkie jak bobasek
 
reklama
Zgadzam dsi w pełni:)

Czy którejś z Was spuchła np tylko jedna noga? Ja mam nogę jak ogr i to dosłownie. Nawet nie mogę buta ubrac bo i jak:/ nie wiem czy to normalne
Mi w ciąży bardziej prawa puchła, ale najbardziej gdy w nocy spałam na prawym boku ;) dla spokoju zgłosiłabym się do lekarza - zwłaszcza jeśli towarzyszy temu jakikolwiek ból, zaczerwienienie tej nogi - jak by nie patrzyć ciąża zwiększa ryzyko zakrzepicy, więc lepiej dmuchać na zimne, zwłaszcza przy takich niesymetrycznych objawach :)
 
Do góry