reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja tu zawierzam hafiji. Jak ma. Wątpliwości to wpadam na bloga i uspokajam się, ona pisze ze można wszystko. I tego się trzymam. I polecam poczytać. [emoji846]
U mnie od początku teściowa szalała czy to czy tamto mogę. A ja twardo że nie ma diety matki karmiącej to co jemy ma znikomy wpływ na dziecko. Albo jak pisze hafija za dużo słodyczy prędzej zaszkodzi mi, lub czegoś ciezkostrawnego.
Koniecznie poczytam! Bo tez myślałam, że truskawki po urodzeniu odpadają, tu sezon dopiero się zaczyna, więc chciałam się nawcinać pókim w dwupaku [emoji2] ale skoro można spróbować, to tak będzie [emoji6]
 
reklama
No to masz dzień spa.[emoji5]

Nawet odżywki nie powinno się stosować bezbarwnej, bo w razie W pulsoksymetr nie zczyta, a jak zczyta to wynik może być zafałszowany..
Mi powiedziano, żeby jednak nie malować wszystkich paznokci, tzn. mieć niepomalowane albo u stóp, albo u rąk - wybór należy do mnie.
 
@Ewa.se serio tak mocno kopie? Ja to całą ciąże jakiś mocniejszy kopniak może z kilka razy że zabolało a tak to mój brzuch raczej "delikatnie faluje". Gdybym nie patrzyła czasami na brzuch to bym nawet nie wiedziała że się rusza, jakiś leniwy ten mój Antek... Serio, nie wiem co to mocne kopniaki,wygibasy itp. Jak raz dziennie zdarzy się mu czkawka to cieszę się jak głupia a jak trochę bardziej się wierci po posiłkach to mogę i godzinę się patrzeć na brzuch i z uwielbieniem go głaskać bo wiem że zaraz będzie cisza :p
No. Także mi raczej będzie brakować tego;)
 
nixie, nie przejmuj się - czekam razem z Tobą :) Termin mam na 21 czerwca.

Ewa.se, też tak mam jak się mała jakoś inaczej ułoży to każdy jej ruch czy kopniak boli bardzo. Też mam takie uczucie parcia i ból pęcherza, a jak zacznie nóżkami jeździć z boku brzucha od góry do dołu to już całkiem wymiękam. Kocham te kopniaczkami ale czasem muszę sobie ręką docisnąć jej nóżkę, bo boli bardzo. Nie raz jak idę i tak zacznie modzić to aż się zegne w pół :o
 
Mimo wszystko mi też będzie tego brakować :(
W ogóle to mam wrażenie, że mała cały czas sie rusza.
W drugiej ciąży też miałam maly brzuch i córce było ciasno, więc podejrzewam, że teraz też tak jest. Jak się urodziła to była wygięta w literę C i w 4 tyg życia zaczęliśmy rehabilitację i na szczęście nie ma śladu po tym.
 
Ja mam ostatnio wilczy apetyt, mam kilka godzin w ciągu dnia, że mogłabym jeść i jeść :D także mam nadzieję, że niedługo urodzę, po ostatnio regularnie 1 kg na 1 tydzień. Ale czuję też więcej energii, więc może organizm wie co robi. A jak zjem truskawki, to młody tak łyka wody, że praktycznie za każdym razem czkawka mu się robi :) kopniaczki u mnie mniej intensywne, bo się już nie mieści, bardziej takie wypychanie pupy albo nogi albo się przeciąga i wtedy czasem zgaga atakuje albo szyjka zakuje. Ale ogólnie rusza się dużo, więc mnie nie niepokoi ;) na początku maja brzuch mi się trochę obniżył i tak jest mi zdecydowanie wygodniej, w nocy tylko ciężko się ułożyć
 
Po wczorajszej wizycie melduję że szyjka skrócona ale narazie brak rozwarcia. Byla to moja ostatnia wizyta. A teraz we wtorek do szpitala mam się udać na ktg i usg.
U mnie w szpitalu mozna miec hybryde. Ja niestety musialam ja ściągnąć bo dochodziła mi płatami. W sumie nie wiem dlaczego. Nigdy tego problemu nie mialam.
 
Ja w szpitalu.. z piątku na sobotę krwawiłam okazało się ze ujście się otworzyło i rozwarcie na 1.5 cm.
Wrócili nnie do Domu od niedzieli czułam słabo ruchy w pon ktg dobre wróciłam do domu we wt wizyta i okazało się ze malowodzie .
Przepływy tętnicy mózgowej na granicy mały jest mały łożysko się starzeje.a zawsze po usg wyprzedzał termin o 2 tyg.
 
Ja zajadam się truskawkami codziennie :) pół kg ja pół kg młody :D Jeszcze nie mam dość. Robię koktajl albo na sucho.
Moja mała też rusza się i żebra mnie dzisiaj w nocy tak bolały. Rozciąga się, przeciąga wciska stópki w żebra, nieprzyjemnie chwilami. Czasem w podbrzuszu czuję ból jakby główką tam uciskała, a czasem i po pęcherzu mi się dostanie. Dzisiaj w nocy cały czas ją czułam. Dopiero nad ranem był spokój i po śniadanku znowu czuje.
 
reklama
Ja w szpitalu.. z piątku na sobotę krwawiłam okazało się ze ujście się otworzyło i rozwarcie na 1.5 cm.
Wrócili nnie do Domu od niedzieli czułam słabo ruchy w pon ktg dobre wróciłam do domu we wt wizyta i okazało się ze malowodzie .
Przepływy tętnicy mózgowej na granicy mały jest mały łożysko się starzeje.a zawsze po usg wyprzedzał termin o 2 tyg.
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!
 
Do góry