reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Gratulacje:) wspaniała wiadomość że wszystko ok:) szybkiego dochodzenia do siebie po porodzie:)
 
reklama
dziewczyny dziś urodziłam Natalie [emoji6] ma 54 cm, waży 2880 g, 10 ap. Udało się sn chociaż potrzebna była króplowka bo skurcze były słabe. Zdjęcie wrzucę po powrocie do domu bo na tel nie chce się dodać [emoji6]
ale super, gratulacje dla dzielnej mamy :)
miałaś jakieś zapowiedzi wcześniej czy zaczęło się ot tak?
 
Nic nie zapowiadało... Lekarze mówili że jeszcze spokojnie ponosze. Brzuch mi opadł w nocy wczesniej nic nie widziałam, skurczy nie miałam no nic w nocy odszedł czop, złapała mnie biegunka i potem rozbolal brzuch i zaczęły się skurcze .... A tu taki myk [emoji846]
 
Nic nie zapowiadało... Lekarze mówili że jeszcze spokojnie ponosze. Brzuch mi opadł w nocy wczesniej nic nie widziałam, skurczy nie miałam no nic w nocy odszedł czop, złapała mnie biegunka i potem rozbolal brzuch i zaczęły się skurcze .... A tu taki myk [emoji846]
Dobrze że napisałaś jak się u Ciebie zaczęło, bo mnie ogarnia strach że nie będę wiedziała kiedy jechać do szpitala hehe
 
Nic nie zapowiadało... Lekarze mówili że jeszcze spokojnie ponosze. Brzuch mi opadł w nocy wczesniej nic nie widziałam, skurczy nie miałam no nic w nocy odszedł czop, złapała mnie biegunka i potem rozbolal brzuch i zaczęły się skurcze .... A tu taki myk [emoji846]
przynajmniej uniknęłaś wielodniowego zastanawiania się "to już czy jeszcze nie" :D poszło hurtem i z głowy, a jak mała 10/10 to już w ogóle rewelacja :)
 
dziewczyny dziś urodziłam Natalie [emoji6] ma 54 cm, waży 2880 g, 10 ap. Udało się sn chociaż potrzebna była króplowka bo skurcze były słabe. Zdjęcie wrzucę po powrocie do domu bo na tel nie chce się dodać [emoji6]
[emoji7][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji33] szok!!! Ale, ale, ale.... jak to?? Jejku kochana, wielkie gratulacje! [emoji253][emoji323] dużo zdrowia dla Ciebie i dla malutkiej!
 
dziewczyny dziś urodziłam Natalie [emoji6] ma 54 cm, waży 2880 g, 10 ap. Udało się sn chociaż potrzebna była króplowka bo skurcze były słabe. Zdjęcie wrzucę po powrocie do domu bo na tel nie chce się dodać [emoji6]
Kochana gratulacje !!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] niech córka rośnie zdrowo ! A tobie szybkiego powrotu do formy [emoji173]
 
@mylenne Gratulacje! :) czyli mała się trochę mniej ruszała, bo zbierała siły na poród :)
to ja dzisiaj robię listę rzeczy do torby, najwyżej będę dokładać później co mam niegotowe, bo termin mam 2 tygodnie po Tobie, a jak widać nie znamy dnia ani godziny :)
 
reklama
Dziewczyny w Aldi teraz takie śpiworki na lato, z tym że rozmiar duży...
IMG_20180509_105133789.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180509_105133789.jpg
    IMG_20180509_105133789.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 871
Do góry