reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
dziewczyny dziś urodziłam Natalie
emoji6.png
ma 54 cm, waży 2880 g, 10 ap. Udało się sn chociaż potrzebna była króplowka bo skurcze były słabe. Zdjęcie wrzucę po powrocie do domu bo na tel nie chce się dodać
emoji6.png
Wielkie gratulacje! Dużo zdrówka i szybkiego dojścia do siebie!
 
Dobrze że napisałaś jak się u Ciebie zaczęło, bo mnie ogarnia strach że nie będę wiedziała kiedy jechać do szpitala hehe
Nie przegapisz, uwierz mi :) Jak sie zaczna skurze, te prawdziwe, nie przepowiadajace to ich na pewno nie przegapisz. Bo o ile te przepowiadajace to takie raczej twardnienie brzuchu, to te "wlasciwe" to jednak bolą ;)
 
Nie przegapisz, uwierz mi :) Jak sie zaczna skurze, te prawdziwe, nie przepowiadajace to ich na pewno nie przegapisz. Bo o ile te przepowiadajace to takie raczej twardnienie brzuchu, to te "wlasciwe" to jednak bolą ;)
He he to mnie pocieszylas...Ale domyślam się że tego przegapić się jednak nie da.
Życzę nam wszystkim szybkiego i udanego porodu [emoji4]
 
No 2 bobaski już z mamusiami, reszta jeszcze w brzuchach :D A jeszcze chwilę temu byłyśmy w niebie jak ginekolog mówił, że jest serduszko, potem była radość przy pierwszych ruchach :) Okropnie wzruszające jest to ci się dzieje :)
2 bobaski? Coś mnie Jeszcze dzisiaj ominęło? :-)
 
Czy któraś z Was czuje wzmożoną ruchliwość dziecka? Moja mała dzisiaj jest tak aktywna że wyglądam jakby z brzucha próbował mi wyjść obcy:)
 
Czy któraś z Was czuje wzmożoną ruchliwość dziecka? Moja mała dzisiaj jest tak aktywna że wyglądam jakby z brzucha próbował mi wyjść obcy:)
Ja wczoraj tak miałam... tak się wypinała że myślałam że mi skóra pęknie. Bolało to okropnie, w życiu takiego czegoś nie miałam więc aż się wystraszyłam :) i jakoś zmieniła pozycję bo od wtedy te ruchy czuje niżej, no i bardzo to widać, faktycznie jakby obcy chciał się wydostać[emoji89]
 
reklama
Do góry