reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć [emoji112] byłam dzisiaj w Lidlu i kupiłam kilka ciuszków małemu, a sobie biustonosz do karmienia. Byłam w szoku, że takie ilości ubranek były dostępne [emoji32] myślałam że po 9.00 to już będą puste kosze, a tu można było przebierać [emoji2] nie ma to jak zadowolona kobieta w ciąży [emoji16] a w biedronce oczywiście o każdej porze tłumy ludzi... Ja nie wiem.. Czy nikt nie pracuje w tym kraju? [emoji14] w każdym razie, tylko jedna kasa czynna, kolejka sznurek, a kasjerka bezczelnie gapi się na mój brzuch i nic [emoji36] no więc, mi teraz wiele nie trzeba, żeby się wnerwić,i na całą biedrę głośno i wyraźnie proszę o możliwość otwarcia drugiej kasy, więc łaskawa pani dzwoni. Nagle wszyscy mnie widzą, klienci z przodu niby chcą przepuścić, ale ja grzecznie czekam na drugą kasę. Nie ma w narodzie poczucia przyzwoitości i zrozumienia.
Acha, i nie smakują mi banany z biedronki, jakieś takie gorzkie [emoji13] już nie kupię
Jak tam mija dzień?
Ja dzisiaj mam wizytę więc trzymajcie [emoji110] będę miała gbs,usg więc trochę posiedzę. Wieczorem napiszę co tam u małego słychać [emoji4] miłego dnia!
 
reklama
Laski, jestem po wizycie. Jaka poszłam, taka przyszłam [emoji35] wiem tylko tyle, że wszystko w porządku. Nosz kur...... Ani wymiarów, ani wagi- kompletnie nic. Wyłączył sprzęt i dobra... Masakra. L4 mi wypisal do 04.06 i mówi, że pewnie urodze do tego czasu( ciekawe skąd to wie [emoji19]). Jeszcze musiałam się upomnieć o ten gbs, no bo skoro to ma być teoretycznie moja ostatnia wizyta, to wypadałoby zrobić- gdzie sam sobie to notował w kartotece. A jak już się wdrapalam na ten fotel, to mógł chociaż szyjke sprawdzić itd. Ale gdzie tam... Jestem wściekła i bezradna bo nic nie wiem [emoji17] chyba się już chłop mocno posunął w czasie bo albo się mu nic nie chce, albo zmienił po latach podejście. Mam nadzieję, że chociaż Wy będziecie mieć pełny obraz na waszych wizytach.
BTW, jeśli chodzi o ten wymaz- muszę to zawieźć do laboratorium, tyle że teraz już pozamykane. Chyba nic się nie stanie jak pojadę z tym jutro?
 
Laski, jestem po wizycie. Jaka poszłam, taka przyszłam [emoji35] wiem tylko tyle, że wszystko w porządku. Nosz kur...... Ani wymiarów, ani wagi- kompletnie nic. Wyłączył sprzęt i dobra... Masakra. L4 mi wypisal do 04.06 i mówi, że pewnie urodze do tego czasu( ciekawe skąd to wie [emoji19]). Jeszcze musiałam się upomnieć o ten gbs, no bo skoro to ma być teoretycznie moja ostatnia wizyta, to wypadałoby zrobić- gdzie sam sobie to notował w kartotece. A jak już się wdrapalam na ten fotel, to mógł chociaż szyjke sprawdzić itd. Ale gdzie tam... Jestem wściekła i bezradna bo nic nie wiem [emoji17]
Co do gbs to masakra, ale np a propos szyjki w kontekście badania palpacyjnego to czytałam, że niekoniecznie badanie na każdej wizycie jest wskazane, choćby zeby nie powiększać ewentualnego rozwarcia. Jeśli masz termin na początek czerwca to teraz to już jak wyjdzie tak wyjdzie ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy któraś z Was była może dzis w lidlu i dotykała tego śpiworka? Nada sie na lato?
Ja, ja byłam! [emoji41] i dotykalam i nada się na lato, bo fajny, taki bawełniany. Też chciałam kupić, ale najmniejsze były w rozmiarze 70 i jak to rozwinęłam, to stwierdziłam, że dużo za duże dla maleństwa...
 
20180508_155440.jpg

Moje 3.5kg szczęścia ;)
 

Załączniki

  • 20180508_155440.jpg
    20180508_155440.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 661
reklama
Do góry