reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mi aplikacja pokazuje 42 dni a tu już jutro strzeli 3 tygodnie jak Bąbel jest po tej stronie brzucha :p. Waży już 3100, 5 posiłków z 8 to moje mleko. Niestety dalej dostaje mleczko przez sondę, nie umie jeszcze skoordynować ssania - połykania - oddychania w tym samym czasie. Próbują mu dawać tak po 10 - 15 ml z butelki, ale biedaczek ulewa po każdej próbie :(. Poza tym wszystko ok, robi się coraz cudowniejszy ;). Nawet się uśmiecha przez sen <3
 
reklama
@Motyl_ek to cudowne wiadomości że generalnie jest ok:) nauczy się koordynacji przy jedzeniu:) świetnie że dostaje Twoje mleczko i do tego taka piękna waga:) a Ty jak się czujesz?
 
Motyl_ek, super synuś już waży. Jejku to już 3 tygodnie zleciały ?? Może niedługo go wypiszą do domku ?

angela21_21, ciekawe ile corcia jeszcze podrośnie do terminu. Chyba będzie duża ;)

emer185, hehehe no tak nie raz też mam dlatego zawsze w tel zapisuje co potrzebuje kupic, bo wiem, że na pewno zapomnę :p
 
Hej u mnie też równo 40 dni [emoji6] 35 TC a mała waży już 3100 g [emoji6]
To u mnie 21dni (oczko)[emoji12] malutka trochę mniejsza bo w poniedziałek miała 2800 ale nie wykluczam w tych pomiarach błędu.
Wczoraj zaliczylam pierwsze dziwne bole tak jakby okresowe? To chyba te skurcze albo przezarlam się na grillu [emoji12]
 
Ja dzisiaj w nocy znowu miałam takie dziwne bóle w podbrzuszu, ale już silniejsze, trwały z minutę ale jak zmieniałam pozycję to ustawały. Dzisiaj to czułam jakby mi ktoś taką grubą szpilę wbijał w podbrzusze, ale do zniesienia. Cały czas powtarzałam że to pewnie ułamek bóli porodowych :)
Jeszcze z 3-4 tyg bym chciała być w dwupaku ze względu na przeprowadzkę, ale bezpieczny termin mam już po 14 maja :rolleyes2:
 
@Motyl_ek to cudowne wiadomości że generalnie jest ok:) nauczy się koordynacji przy jedzeniu:) świetnie że dostaje Twoje mleczko i do tego taka piękna waga:) a Ty jak się czujesz?
Ja się czuję super. Już nie pamiętam, że kiedykolwiek miałam cesarkę ;). Cięcie ledwo widoczne, praktycznie wróciłam do wagi przedciążowej. Malutki dodaje mi sił ;)
 
reklama
Do góry