reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Też jestem ciekawa, która będzie przecierać szlaki [emoji6]
Majówki już się rozpakowują, jedna z dziewczyn urodziła chłopczyka 4700! Oczywiście przez cc. Duży chłop [emoji4] mam stracha [emoji28]
 
reklama
Jak na świat przychodziła moja córka to babka urodziła 4900g siłami natury bo z USG wychodziło max 4kg. Ale @arica zdecydowanie jak kobieta nie ma warunków to nic z tego nie wyjdzie na pewno.

Jak z Waszą pamięcią? Ja sie jakoś trzymałam a teraz to istna tragedia:( dzisiaj zapomniałam nazwiska i imienia męża:D
 
Aaa. I jeszcze obkupiłam się dzisiaj w dwa biustonosze do karmienia. Jeden usztywniany, a drugi bawełniany miękki. Jak któraś z Was szuka to polecam Alles Mama. Są na Allegro. U mnie jest akurat ich salon firmowy więc od razu poprzymierzałam sobie i kupiłam. Poprzednio tez miałam z tej firmy i był super.
Link do: Alles - alles.pl
Też polecam tą firmę, kupiłam u nich już w ciąży 2 staniki i są bardzo wygodne :) teraz już z usztywnianego powoli wyrastam i kolejny rozmiar też kupię u nich. Nie ma problemu z rozmiarami dla mnie, zapinane na 3 haftki, szerokie ramiączka, więc kręgosłup w miarę możliwości odciążony, a to teraz dla mnie ważne :)
 
Ja mam z poprzedniego porodu koszule, która nie ucierpiała i jest jak nowa. Teraz też ja zaloze na poród, a do szpitala kupiłam dwie nowe rozpinane po bokach.
 
Czerwiec zbliża się wielkimi krokami. Dziś aplikacja mi pokazuje 50 (!) dni do terminu :o:o:o:o
A dopiero co robiłam test :o
 
50?! U mnie 30!!! I dalej chyba nie czuje się gotowa!
A tak test był chwilę temu robiony, pierwsza wizyta u gina, że chyba jestem w ciąży i tam taka malutka kropeczka byla... A teraz ledwo w brzuszku się mieści i za chwilę będzie na świecie [emoji295]
 
U mnie dzis równo 40 dni do rozwiązania [emoji33] z każdym dniem strach narasta. A co do problemów z pamięcią to dzis weszłam do sklepu po zakupy i przy kasie zapomniałam po co przyszłam [emoji23]
 
reklama
Do góry